• Informacje na temat:

  usta polskich gwiazd

Artykuły na temat: usta polskich gwiazd
 • Krzysztof Gojdź - naczelny chirurg plastyczny polskich gwiazd, z którym ostatnio chętnie pozowała do zdjęć. (...), jedna z użytkowniczek napisała:  "Uwielbiam, ale Madzia za dużo botoxs na ustach. Każdego pouczasz a siebie (nie) widzisz teraz katastrofa" (pisownia oryginalna). Celebrytka nie pozostała długo dłużna...

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • "Polskie gówno" : Burdel na kółkach

  "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego jest późną odpowiedzią na "Oto Spinal Tap" Roba Reinera: hołdem dla muzyki rockowej i satyrą na szołbiznes.

 • Tak Doda obraża polskie gwiazdy

  Dwutygodnik "Party" zrobił ranking mistrzów ciętej riposty wśród polskich gwiazd. Niespodzianek nie było. Na podium stanęli kolejno: Karolina Korwin-Piotrowska, Kuba Wojewódzki i Doda. Pierwsze(...)?". O Edycie Górniak: "Usta to ma po prostu jak ponton". O Robercie Kozyrze: "Nałykał się chłopaczyna spermy i poprzewracało mu się w głowie". A to tylko wybór co soczystszych wypowiedzi...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  Od kilku tygodni furorę w polskich (a także i zagranicznych) mediach robi Anella, "żywa lalka Barbie" (26 l.). Kobieta przeszła kilka operacji plastycznych, by upodobnić się do dziecięcej zabawki. Okazuje się, że na Wyspach właśnie wyrosła jej konkurencja w osobie modelki Chloe Khan (27 l.). Kim jest?

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Życie po hicie, czyli jak gwiazdy radzą sobie z zaszufladkowaniem

  Agnieszki Sitek, by zobaczyć swoją ulubienicę na małym ekranie. Była gwiazda "Złotopolskich" wystąpiła w 53. odcinku "Prawa Agaty". Nie była to jednak zapowiedź powrotu. 39-letnia Sitek działa bowiem(...). Kolejną dużą rolą, która przyniosła mu ogromną popularność i miano jednego z najseksowniejszych polskich aktorów był Andrzej w "Londyńczykach" (2008 r.). Teraz Żurek przypomina o sobie...

 • Małgorzata Socha przerzuca się na świerszczyki

  Małgorzata Socha to kolejna z gwiazd polskiego dubbingu filmu "Pinokio". W najnowszej ekranizacji klasycznej baśni Carlo Collodiego gwiazda serialu "Przyjaciółki" użyczyła głosu świerszczowi Koko.

Zdjęcia na temat: usta polskich gwiazd