• Informacje na temat:

  usta powiekszone

Artykuły na temat: usta powiekszone
 • Anna Lewandowska powiększyła usta?!

  Fani Anny Lewandowskiej (28 l.) nie mają wątpliwości, że trenerka i żona bogatego piłkarza co nieco majstrowała z ustami. Widać jakąś różnicę?

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Aleksandra Kwaśniewska powiększyła sobie usta?!

  ...selfie. Jedna z fanek zwróciła uwagę na jej usta, które wydały jej się nienaturalnie  duże. Zapytała, czy "ona też obotoksowała usta". Na reakcję Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać! Córka...

 • "Hobbit" czy "Władca Pierścieni"? Wybieramy najlepszą piosenkę

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" kończy trylogię Petera Jacksona. Z tej okazji przypominamy najważniejsze piosenki towarzyszące przygodom bohaterom w jego filmach "Władca Pierścieni" i "Hobbit" (w sumie sześć tytułów, które na ekranach kin pojawiały się w latach 2001-03 i 2012-14).

 • Fani zauważyli, że Kesha (28 l.) majstrowała nieco przy swojej twarzy.

 • Powiększyła sobie usta?

  Do tej pory krytykowała chirurgię plastyczną. Czy teraz zmieniła zdanie?

 • Nie jest tajemnicą, że siostry Kardashian nie stronią od operacji plastycznych oraz mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Mówi się nawet, że są od nich uzależnione. Wygląda na to, że dla jednej z sióstr nawet ciąża nie jest przeszkodą do ingerowania w swój wygląd. W zagranicznych mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać wyraźnie wydęte usta Khloe Kardashian. O ile...

 • Minogue powiększyła usta?

  W plotka rskich mediach pojawił się informacje, że Kylie Minogue zrobiła sobie operację powiększającą usta. Powodem do takich pogłosek był fakt, że podczas jednego z publicznych wystąpień na początku stycznia wokalistka miała opuchnięte wargi.

 • Luxuria Astaroth (22 l.), znana z ubijania masła w teledysku Donatana, pochwaliła się w mediach społecznościowych nowymi ustami. Widok przeraża!

 • "Usta Usta": Kto z kim wyląduje w łóżku?

  Związek Leny i Piotrka nabiera rumieńców. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu, dużo rozmawiają, mają podobne zainteresowania, śmieją się i wygłupiają, ale... nie sypiają ze sobą. Za to Agnieszka wyląduje w łóżku... ze swym szefem. Oto co czeka nas w najbliższym odcinku serialu "Usta Usta" .

Zdjęcia na temat: usta powiekszone
Wideo na temat: usta powiekszone
 • Wendzikowska wygładziła zmarszczki i powiększyła usta

  Anna Wendzikowska (31 l.) poddała się przed kamerami "Kliniki urody" zabiegowi wypełnienia bruzd nosowo-wargowych. W programie przyznała również, że powiększyła sobie usta. (TVN Style/x-news)

 • Sylwia Nowak: Nie powiększyłam biustu dla kariery!

  Sylwia Nowak znana jest m.in. z udziału w żenującym serialu "Miłość na bogato", z którego śmiała się cała Polska. Aktualnie celebrytka gra epizod w "Na Wspólnej". Na ostatniej imprezie wyjawiła, że sama powiększyła piersi z powodu kompleksów, a nie chęci zrobienia kariery. Usta też? (Videoportal/x-news)

 • "Polska Kim Kardashian" Ola Chlebicka potwierdza: Powiększyłam biust i usta

  Natalia Czubaj jest dziewczyną piłkarza Macieja Rybusa, a Aleksandra Chlebicka - Jakuba Koseckiego. Dziewczyny uważają, że każda kobieta powinna o siebie dbać, by "fajnie reprezentować swojego faceta". Chlebicka więc powiększyła biust i usta... Na co dzień studiuje dziennikarstwo na UW i dba o dobre samopoczucie swojego partnera. "Ja ciężko pracuję, zarabiam na nasze życie" - mówi Jakub Kosecki

Dyskusje na temat: usta powiekszone