• Informacje na temat:

  usta usta

Artykuły na temat: usta usta
 • Ewa Minge zmniejszyła sobie usta!

  ...pięćdziesiątce postanowiła całkowicie odmienić swój wygląda. Teraz stawia na naturalność, by nie przypominać sztucznej lalki.  Po włosach przyszedł czas na usta... "Ostrzyknęłam je kilka lat temu kwasem(...), oczywiście przedłużanych, zagęszczanych. Na ten moment mam swoją wymarzoną fryzurę chłopczycy, do której wróciłam po ponad 20 latach. Nie mam już kwasu hialuronowego w ustach i nie mam długich loków...

 • Redbad Klynstra: Trzeba mocno ruszać ustami

  Redbad Klynstra, aktor i reżyser holenderskiego pochodzenia, od lat mieszka i pracuje w Polsce. Twórca, któremu największą popularność przyniosła rola doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", przyznaje, że jego pochodzenie sprawia, że z powodzeniem wciela się w role zarówno Polaków, jak i Holendrów. Według niego długoletnia tradycja polskiej kinematografii wpływa na zupełnie inną dynamikę pracy na planie niż w Holandii.

 • Mąż Natalii Siwiec powiększył sobie usta? Celebrytka zabrała głos

  ...jest pod obstrzałem, o czym mógł przekonać się ostatnio.  Niedawno Siwiec opublikowała wspólne zdjęcie, a internautki zwróciły uwagę na pewną rzecz. "Mąż też sobie usta robi?" - zapytała jedna z nich. Celebrytka nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi. "No co ty! Facet robiący sobie usta" - wyjaśniła, lecz chyba nie przekonała wszystkich, bo ukazał się kolejny komentarz.  "Robił, robił. Zdjęcia...

 • Kerry Washington i Jimmy Fallon zamienili się... ustami

  W ostatnim odcinku rozrywkowego programu "The Tonight Show" aktorka Kerry Washington zaśpiewała w duecie z prowadzącym show - Jimmym Fallonem piosenkę "Scandal in the Wind". Zanim jednak wykonali parodię przeboju Eltona Johna, zamienili się... ustami!

 • Anna Lewandowska powiększyła usta?!

  Fani Anny Lewandowskiej (28 l.) nie mają wątpliwości, że trenerka i żona bogatego piłkarza co nieco majstrowała z ustami. Widać jakąś różnicę?

 • Jessie J potrafi śpiewać z zamkniętymi ustami

  Niebywałe umiejętności w jednym z brytyjskich programów zaprezentowała Jessie J.

 • Krystian Wieczorek: Żona zamknęła mu usta

  Gwiazdor serialu "M jak Miłość" już od kilku tygodni jest szczęśliwym tatusiem, jednak wciąż nie ogłosił tego publicznie, bo poprosiła go o to żona, aktorka Maria Szafirska (26 l.).

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Aleksandra Kwaśniewska powiększyła sobie usta?!

  ...selfie. Jedna z fanek zwróciła uwagę na jej usta, które wydały jej się nienaturalnie  duże. Zapytała, czy "ona też obotoksowała usta". Na reakcję Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać! Córka...

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

Zdjęcia na temat: usta usta
Wideo na temat: usta usta
 • Julia Kuczyńska zrobiła sobie usta

  Julia Kuczyńska poddała się zabiegowi korekty ust. Twierdzi, że zrobiła to, aby wyrównać dysproporcję w górnej wardze. Jej zdaniem zmiana jest niewidoczna i nikt, kto nie wie o zabiegu, nie dostrzega różnicy. Przyznaje jednak, że niektóre jej czytelniczki uznały jej nowy wygląd za sztuczny.

 • Wendzikowska wygładziła zmarszczki i powiększyła usta

  Anna Wendzikowska (31 l.) poddała się przed kamerami "Kliniki urody" zabiegowi wypełnienia bruzd nosowo-wargowych. W programie przyznała również, że powiększyła sobie usta. (TVN Style/x-news)

 • Patrycja Markowska o dużych ustach i wierze w anioły!

  czacie, interesowało jednak coś innego! "Pytają mnie, dlaczego mam takie duże usta" - pożaliła się Markowska. Ponoć to zasługa genów! (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: usta usta