• Informacje na temat:

  usta usta plotki z planu

Artykuły na temat: usta usta plotki z planu
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...'niedopuszczalne i nieetyczne'" - napisał jeden z czytelników. "Dziennikarka" nabrała wody w usta! Anna Wendzikowska, przeprowadzając wywiad z Sigourney Weaver, wyszła na kompletną ignorantkę...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Polski. Na koniec Łepkowska postanowiła zamknąć usta krytykom. Poprosiła, by nie oceniać serialu po nieudanym screenie, dała do zrozumienia, że jej pomoc przy produkcji nie wiąże się ściśle z poglądami...

 • Kunis i Kutcher: Ekranowa miłość

  Mila Kunis okupuje rankingi najseksowniejszych kobiet świata. Kształtne ciało, zmysłowe usta, hipnotyzujące spojrzenie rozpalają wyobraźnię milionów mężczyzn. Sama gwiazda wierna jest jednak tylko jednemu z nich - Ashtonowi Kutcherowi.

 • "Alf": Ukryty horror

  Plotki, skandale oraz tajemnice gwiazd i serialowych hitów sprzed lat.

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • ...jeszcze przez jakiś czas podgrzewać atmosferę. Wody w usta nabrała też przy pytaniu o miejsce porodu. Nie potwierdziła więc plotek, że urodzi w Niemczech! "Nie jest to żadna tajemnica, ale nie chcemy...

 • Sekret młodego wyglądu Halle Berry

  Halle Berry, która z wiekiem jest coraz piękniejsza, wyznała sekret swojej wiecznej młodości. Okazuje się, że aktorka poza planem zdjęciowym praktycznie się nie maluje, dzięki czemu w wieku 45 lat nadal wygląda jak 30-latka.

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek ma dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć nam o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o… całowaniu!

 • Megan Fox ma problemy z wyglądem!

  Amerykańska modelka i aktorka Megan Fox ma dopiero 25 lat, a już wydała ok. 60 tys. dolarów na zabiegi upiększające twarz. Przez wielu postrzegana jest jako ideał, ale sama siebie nie akceptuje i znajduje coraz to nowe niedoskonałości.