• Informacje na temat:

  usta usta serial

Artykuły na temat: usta usta serial
 • Gwiazdy seriali pozują bez makijażu!

  ...z fanami. MaRina Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się w produkcji "Usta usta", jednak fani serial kojarzą ją przede wszystkim z "39 i pół", jako Chelseę Amandę, córkę Darka (Tomasz Karolak(...) Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska, która za niedługo pojawi się na telewizyjnych ekranach w nowym serialu TVN "Motyw", również stawia na naturalność. "Weekendowo. #actress#weekend#chillout#family#friends...

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • "Komisja morderstw": To mógł być naprawdę dobry serial

  Po obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków "Komisji morderstw", jedynej serialowej nowości TVP1, na którą z niecierpliwością czekaliśmy całe lato, na usta ciśnie się tylko jedno słowo: rozczarowanie...

 • Kerry Washington i Jimmy Fallon zamienili się... ustami

  W ostatnim odcinku rozrywkowego programu "The Tonight Show" aktorka Kerry Washington zaśpiewała w duecie z prowadzącym show - Jimmym Fallonem piosenkę "Scandal in the Wind". Zanim jednak wykonali parodię przeboju Eltona Johna, zamienili się... ustami!

 • "Czarnobyl": Najlepszy serial 2019 roku?

  ..."Czarnobyl" to mroczny, zmuszający do zadumy serial, ale nie przygnębiający; pełna emocji historia" - mówi Stellan Skarsgård, odtwórca jednej z głównych ról. Miniserial HBO zakończył się w poniedziałek, 3 czerwca. Dlaczego tak tragiczna historia stała się serialowym hitem? Co sprawiło, że jest dziś na ustach wszystkich?

 • Perchuć i Schejbal: Prawie jak małżeństwo

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN-u. Jedną z nowości z będzie serial komediowy z Magdaleną Schjbal i Marcinem Perchuciem w rolach głównych.

 • "Belfer": Nowy serial z mocną obsadą

  W nowym serialu kryminalnym "Belfer", produkowanym dla CANAL+, wystąpi śmietanka polskiej sceny aktorskiej. Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski zagrają kluczowe role. Dołączyli tym samym do Macieja Stuhra, który wcielił się w tytułowego bohatera. Zdjęcia do serialu, nad którym pracują najlepsi polscy producenci...

 • Rutowicz, Węgrowska, Ciupa... Kto jeszcze w "Hell's Kitchen"?

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen" rękami i ustami uczestników będą: Iwona Węgrowska, Ola Ciupa, Jolanta Rutowicz, Karolina Gilon, Angelika Fajcht oraz Eliza Wesołowska i Ania "Mała" Aleksandrzak z "Warsaw Shore".

 • “Druga szansa”: Ten serial został napisany specjalnie dla Małgorzaty Kożuchowskiej!

  Serial „Druga szansa“, który w marcu 2016 r. trafi na antenę TVN, opowiada historię upadku najlepszej na rynku agentki gwiazd Moniki Boreckiej. Scenariusz został napisany specjalnie z myślą o odtwórczyni roli głównej - Małgorzacie Kożuchowskiej.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

Zdjęcia na temat: usta usta serial
Wideo na temat: usta usta serial
 • "Ten serial uczy widza"

  Aktor jest bardzo zadowolony z produkcji, w której bierze udział: - Uważam, ze serial "Usta usta" jest ewenementem na rynku w Polsce. Dlatego, że łączy dwie rzeczy w sobie: śmiech i łzy. Jest to połączenie bardzo esencjonalne, podobnie jak w życiu.

 • Rozbierane sceny Anny Muchy

  Anna Mucha pojawiła się w drugim sezonie serialu "Usta, Usta" i od razu porządnie w nim namieszała. Wdała się bowiem w romans z porządnym ojcem rodziny, Krzysztofem (w tej roli Marcin Perchuć). Aktorka przyznaje, że bardzo lubi ten serial i ogląda go z całą rodziną.

Dyskusje na temat: usta usta serial