• Informacje na temat:

  usunąć program

Artykuły na temat: usunąć program
 • Zdjęcie Patryka Grudowicza zszokowało fanów! Już zdążył je usunąć!

  Celebryta zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w jednej z edycji "Top Model", którą ostatecznie wygrał.  Program miał otworzyć Grudowiczowi drzwi do świata modelingu, ale o jakichś spektakularnych sukcesach trudno mówić... Na pewno Patryk nieco lepiej radzi sobie jako celebryta. Na salonach bywa często, udzielając ochoczo wywiadów na każdy temat.  Równie prężnie model działa na swoich...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Kim Kardashian chce usunąć żebra, żeby wyglądać szczuplej!

  O tym, że Kim Kardashian jest przeczulona na punkcie swojego ciała, wiadomo od dawna. Celebrytka w szczególności dba o swoją pupę, wydając tysiące dolarów na kosmetyki pielęgnacyjne, zabiegi, a także osobistego trenera, który specjalnie dla niej układa program ćwiczeniowy. Rok temu po porodzie ostro wzięła się za siebie i efekty było widać w dość szybkim czasie. Wygląda jednak na to, że nie...

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • Agent - Gwiazdy: Karolina Ferenstein-Kraśko dostanie własny program w TVN?

  Szefostwo stacji TVN jest zachwycone Karoliną Ferenstein-Kraśko (40 l.) i planuje kolejny, tym razem autorski program z jej udziałem.

 • Usunięty z TV, bo jest gejem?

  Znanego z amerykańskiej wersji programu "Idol" wokalistę Adama Lamberta za sceniczną manifestacje orientacji seksualnej spotkała sankcja ze strony telewizji.

 • Wojciech Błach i Stefano Terrazzino stracili pracę! Ich program okazał się klapą!

  Stefano Terrazzino (36 l.) i Wojciech Błach (43 l.) nie mają powodów do zadowolenia. Ich program, który miał być wielkim sukcesem, okazał się klapą! Polsat podjął decyzję o ściągnięciu go z anteny!

 • 30-latka usunięta z show. Jest chora psychicznie?

  Shirlena Johnson została usunięta z brytyjskiego programu "The X Factor" z powodu obaw o stan jej zdrowia mentalnego. Simon Cowell, twórca i juror show, jest "zdruzgotany".

 • Aleksandra Domańska takiego hejtu się nie spodziewała! "Chciałam usunąć..."

  ....  Grająca główną rolę aktorka musi w ramach promocji udzielać sporo wywiadów. Jakiś czas temu pojawiła się także u Kuby Wojewódzkiego.  Już w programie wyjawiła, że miała spore problemy z akceptacją(...), że wyglądam jak pączek, że nic nie umiem i powinnam się schować. Teraz już wiem, że takich rzeczy się nie czyta. Ale wtedy byłam w takim stanie, że chciałam usunąć swoje konta z mediów...

 • Szefowie "Ulicy Sezamkowej" bronią Katy Perry, ale...

  Informowaliśmy już o tym, że gościnny występ Katy Perry w dziecięcym programie "Ulica Sezamkowa" został usunięty na skutek skąpego stroju wokalistki. Producenci jednak bronią decyzji o zaproszeniu wokalistki.

Wideo na temat: usunąć program
 • Skubani

  Dwa indyki odkrywają wehikuł czasu w tajemniczym laboratorium rządowym i decydują się wrócić do pierwszego Święta Dziękczynienia, aby usunąć swoich pobratymców z menu.

 • Turyści

  "Turyści" to czarna komedia opowiadajaca o zakochanej parze na wakacjach, której nikt nie chciałby spotkać. Tina i Chris podróżują z przyczepą kempingową trasą największych atrakcji turystycznych Anglii. Muzeum starych tramwajów w Crich, jaskinia strachu w Shipton czy muzeum ołówków w Keswick to według nich idealny pomysł na wymarzone, romantyczne wakacje. Gdy na drodze zakochanych staną zbyt głośni nastolatkowie, wścibski turysta lub nieuprzejma kelnerka, Chris i Tina postanawiają usunąć...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: usunąć program