• Informacje na temat:

  utalentowana laska

Artykuły na temat: utalentowana laska
 • Krzysztof Antkowiak: Pan Bóg wyciągnął mnie z nałogu

  Nie stronił od alkoholu, szukał mądrości w religiach Wschodu. Dopiero szczera modlitwa pomogła mu naprawić życie.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Uhonorowane "Dzienniki motocyklowe"

  Obraz "Dzienniki motocyklowe" okazał się największym triumfatorem tegorocznego rozdania Imagen Awards, wyróżnień honorujących "przedstawianie pozytywnego wizerunku Latynosów w mediach". Historię okrzyknięto między innymi "Najlepszym filmem" minionego roku. Gala wręczenia nagród odbyła się w piątek, 17 czerwca, w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

 • "Jest miło"

  Od ponad dwudziestu lat na scenie. Kiedyś próbował zmieniać świat przewodząc hardcore'owej formacji Black Flag, dzisiaj - z równym zapałem - nagrywa płyty pod szyldem Rollins Band, wydaje albumy z przemówieniami, książki, występuje w filmach. Prawdziwy człowiek renesansu, Henry Rollins, opowiada o nowej płycie, nowym zespole i życiu w drodze...

 • "Podziały nie są dobre"

  Envi z pewnością jest jedną z ciekawszych kobiet na polskiej scenie hiphopowej. Reprezentantka Krakowa niedawno miała zaszczyt wystąpić na festiwalu Hip Hop Kemp 2008. Między innymi o nim opowiedziała nam w poniższym wywiadzie. Zapraszamy do lektury!

 • Najlepsze sceny erotyczne: Nie tylko w sypialni

  Mimo że polskie kino powoli uwalnia się z okowów obyczajowej dulszczyzny, seks najczęściej pozostaje w rodzimych filmach jedynie wstydliwym dodatkiem. Zdarzają się jednak wyjątki.

 • "Wyrwać się z brudu"

  "Dirty South" to jeden z najważniejszych obecnie nurtów w amerykańskim hip hopie. Ikonami gatunku są Chamillionaire, Ludacris, Three 6 Mafia, Juvenile, Lil' Jon, Mystikal, Slim Thugh czy Young Jeezy. Jak się okazuje tłuste basy i rapowanki o ciężkich łańcuchach, ekskluzywnych furach, pięknych kobietach i gangsterce trafiły także na podatny grunt w Polsce. Jak to się stało? Sprawdźcie sami wywiad z nomen omen Brudnym Południem.

Dyskusje na temat: utalentowana laska
 • Re: Ma toksyczną matkę

  AXE- mylisz się , że gorzej wygląda . To jest super laska , znam tą dziewczyne bo mieszkam w jej okolicy z kąd ONA pochodzi ( ojciec jej jest moim pracodawcą ) - jest b. utalentowana i pozdrawiam tą dziewczyne.