• Informacje na temat:

  utalentowana piosenkarka

Artykuły na temat: utalentowana piosenkarka
 • Irena Jarocka: Mąż piosenkarki założył fundację

  ..., nie wahała się i razem z córką poleciała z nim za ocean. Tam wiedli szczęśliwe życie. Do Polski wrócili dopiero w 2010 roku. Niestety, rok później piosenkarka zachorowała na raka mózgu. W styczniu(...) Piosenkarka, za życia, szczególnie patrzyła na dzieci utalentowane, ale pokrzywdzone przez los. Dlatego teraz fundacja wspiera takie dzieci. Funduje im stypendia. Tych, które dostały wsparcie jest już...

 • Piosenkarka Rita Ora jurorką "The Voice"

  W następnym sezonie brytyjskiej edycji konkursu talentów "The Voice" nie zobaczymy już Kylie Minogue.

 • Lidka Kopania dogryza polskim wokalistkom: Utalentowane grzeją ławki, te mniej są z przodu

  Piosenkarka od lat próbuje zawojować polski show-biznes. Bezskutecznie. Związek z Robertem Jansonem, trzy albumy długogrające, start w eliminacjach do konkursu Eurowizji, rozbierana sesja dla "Playboya" i reklama rajstop, po której zazdrosne koleżanki z branży przypięły jej łatkę "rozbieralskiej". Wszystko na nic. Piosenek Lidki próżno szukać na listach przebojów. Powód? O tym sama...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Monika Brodka zostanie... dziennikarką! A co ze śpiewaniem?

  Monika Brodka (29 l.) ma za sobą bardzo dobry powrót na scenę. Dlatego piosenkarka kuje żelazo, póki gorące i wykorzystała właśnie szansę, którą dostała od jednej z rozgłośni radiowych.

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Kiedyś była w Polsce gwiazdą! Jak Alizee wygląda teraz?

  Alizee (33 l.) zdobyła sławę dzięki piosence „Moi… Lolita”. Piękna francuska piosenkarka podbiła serca polskich fanów. Jak wygląda teraz, po latach od zniknięcia z show-biznesu?

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • "O mnie się nie martw": Wielka draka o piosenkę! Krzysiek autorem przeboju?

  ...piosenkarka kategorycznie zaprzeczy, jakoby dopuściła się plagiatu. Krzysiek postanowi zwrócić się o pomoc do Laury (Katarzyna Zielińska). Nie zdąży jednak wyłuszczyć mecenas Curyło swojej sprawy, bo(...)&Zarzycki natknie się na Marka (Krzysztof Stelmaszyk). Adwokata zaciekawi sprawa Krzyśka. Zaprosi go do gabinetu, nie mówiąc, że jest u niego akurat... Lena Fabicka. Okaże się, że piosenkarka przyszła...

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

Zdjęcia na temat: utalentowana piosenkarka
Dyskusje na temat: utalentowana piosenkarka
 • Re: Karierę aktorską zaczęła jako...

  Cała piegata już się rozbierać nie będzie dobrze jej tak. Z roku na rok jest też coraż brzydsza . Dobrze jej tak.Brzydnieje za karę to kara za rozpustę. człowieku o jakiej ty rozpuście piszesz ? pomyśl najpierw zanim coś chcesz napisać Natalia to wspaniała utalentowana aktorka,piosenkarka i projektantka mody;) a po drugie co jest złego w piegach co?

 • Re: Właśnie przystąpiła do...

  Już nie przesadzaj , Julia jest bardzo ładną i utalentowana dziewczyną i nie wydaje mi sie też , aby pchała się wszędzie. Masz rację w The Voice of Poland, X faktorze czy Mam Talent jest sporo(...) osoby, czasem z zawiści ("a nuż się na tym nagraniu wysypie, trzeba to posłuchać"). Pewnej klasy piosenkarka nie marnowała by czasu na jakiś utwór, który potem skrytykują. Po co? Trzeba biec na sesję