• Informacje na temat:

  utalentowana taylor

Artykuły na temat: utalentowana taylor
 • Świat pożegnał McQueena

  W czwartek, 25 lutego w Londynie odbył się pogrzeb Alexandra McQueena . W ostatniej drodze słynnego projektanta wzięli udział najbliższa rodzina i przyjaciele Lee, wśród nich modelki Kate Moss , Naomi Campbell i Sam Taylor-Wood .

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Wilkołak ze "Zmierzchu" zarobił majątek

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Taylor Lautner , otrzyma status najlepiej zarabiającego obecnie nastoletniego aktora na świecie, kiedy zainkasuje czek za swoją rolę w filmie "Northern Lights", w którym wystąpi obok Toma Cruise'a.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" nie kryją wściekłości! Anna Dereszowska jest tam faworyzowana?

  Kiedy w czwartym odcinku"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Dereszowska wcielając się w Taylor Swift zwyciężyła, widzowie nie kryli oburzenia.  Wielu twierdziło, że nie był to najlepszy, a najgorszy występ wieczoru! Sytuacja powtarza się kolejny raz. W ostatnią sobotę Anka wygrała następny, piąty odcinek, występując na scenie w przebraniu Kory.  Widzowie znów nie mogą pogodzić się z wynikiem! „Dzisiaj...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Taylor Swift, której płyty biją rekordy popularności na całym świecie, nigdy wprost nie przyznała, że korzystała z usług chirurga plastycznego. - Wątpliwości wielu osób budzi jednak nagła zmiana rozmiaru piersi Taylor. Jej zdjęcia sprzed kilku lat mówią same za siebie – biust gwiazdki popu jest na nich zdecydowanie mniejszy niż obecnie… Czy więc gwiazda powiększyła sobie piersi? Prawdopodobnie nigdy...

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Weekend w serialach

  ...hotel, Sonia wyjeżdża do USA. Rodzina spotyka się w 1997 roku na uroczystości otwarcia nowego hotelu Adlon. "Terra Nova" ODC.10 Taylor zostaje złapany przez Mirę nad rzeką, gdzie szukał śladów(...) ukryte wewnątrz pnia starego drzewa. Zmarła to utalentowana rysowniczka Abby Briggs, która zaginęła przed czterema miesiącami. Śledczy ustalają, że kobieta była nieuleczalnie chora.

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Dyskusje na temat: utalentowana taylor
 • Re: Lois Smith (Adele Stackhouse)

  Może nie jest tak znana jak np. Taylor Elizabeth, ale uważam, że jest równie utalentowana i ma spory dorobek aktorski. Bardzo mi się podobała w "True blood". Jest bardzo ciepłą i skromną babunią. ; )