• Informacje na temat:

  utalentowana wokalistka

Artykuły na temat: utalentowana wokalistka
 • "Barwy szczęścia": Na kłopoty artystka?

  Do klubokawiarni "Feel Good" zajrzy utalentowana wokalistka Ula (w tej roli Anna Karwan, finalistka 7. edycji "The Voice of Poland") i zagra kameralny koncert.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • To ona jest nową wokalistką Varius Manx?

  ...z "SE". - Jeśli wyjdą, to jestem jak najbardziej na tak, to bardzo utalentowana dziewczyna. Doniesienia tabloidu nie korespondują jednak z tym, co Lubieniecka wielokrotnie podkreślała. W 2008 roku...

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska-Niemczycka nagrała płytę pop

  Anna Czartoryska-Niemczycka, czyli Paula z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też świetną wokalistką, co udowodniła m.in. w 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Lada moment do sklepów muzycznych trafi jej nowy album z piosenkami popowymi.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • W rytmie serca

  ...i rzuca się na rywala z pięściami. Następnego dnia do Kazimierza wraca za to wokalistka Katrin (Edyta Olszówka) _ tym razem ze swoją córką Alex, znaną blogerką modową (w tej roli do obsady serialu...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • W rytmie serca

  ...i rzuca się na rywala z pięściami. Następnego dnia do Kazimierza wraca za to wokalistka Katrin (Edyta Olszówka) _ tym razem ze swoją córką Alex, znaną blogerką modową (w tej roli do obsady serialu...

 • Diana Krall w październiku zaśpiewa w Polsce

  20 października w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się koncert jazzowej wokalistki i pianistki Diany Krall.

Zdjęcia na temat: utalentowana wokalistka
Dyskusje na temat: utalentowana wokalistka
 • Re: Specjalistka od paragrafów i... romansów

  a mi się wydaje,że mama Aśki była kiedyś Magdą-siostrą Jacka (Roberta Gonery) ale mogę się mylić...? Ago, siostrę Jacka grała Joanna Jeżewska, a w mamę Joanny wciela się Beata Rybotycka (wybitnie utalentowana wokalistka nawiasem mówiąc; pięknie interpretowała niegdyś pieśni bożonarodzeniowe Zbigniewa Preisnera).