• Informacje na temat:

  utalentowane dzieci

Artykuły na temat: utalentowane dzieci
 • Wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Energylandii – początek czerwca pełen niespodzianek

  Energylandia zaprasza dzieci i ich rodziców na wielkie wydarzenie z dobrą zabawą, który potrwa aż dwa dni. 1 i 2 czerwca gospodarze parku rozrywki szykują dla swoich małych i większych gości jeszcze więcej dobrej zabawy niż zwykle, o ile to w ogóle możliwe! Na odwiedzających czekają niespodzianki, konkursy, animacje i specjalne pokazy.

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • 59-letnia Urszula z małym dzieckiem na rękach. Rzadki widok!

  Nie kryje, że już od pewnego czasu nie mogła się tego doczekać, ale wreszcie stało się. Urszula (59 l.) została babcią. - Jestem świeżutką babcią. Mam wnusię i jak wezmę ją na ręce, mogę tak ją trzymać i patrzeć nieustannie na tę drobniutką laleczkę - zdradza zachwycona narodzinami dziecka piosenkarka.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • ..., bo dzieci jak to dzieci, uciekają, nagle mówi, że ona nie chce, nagle się peszy. To był moment, kiedy mi się w końcu udało to zrobić, że tak świetnie zaśpiewała i wrzuciłam, bo się cieszyłam tym...

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Magda Mołek gwiazdą show TVN! Będzie trenować dzieci!

  ...z najpopularniejszych gwiazd TVN. Ostatnio jednak Magda postanowiła najwyraźniej zrobić wyjątek i zdecydowała się wziąć udział w show "Mali giganci"! Będzie tam trenować grupę utalentowanych dzieci! "Magda(...) stworzy z dzieciakami znakomitą drużynę i pomoże im się mocno rozwinąć" - donosi "Faktowi" osoba z produkcji. Do nas trafiły właśnie zdjęcia Magdy z nagrań do "Małych gigantów". Mołek wygląda na bardzo...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Joanna Kulig: teraz czas na dziecko?! Co z jej karierą?

  ...i zrozumienia, choć rodzicom niełatwo było okiełznać piątkę bardzo żywych dzieci. Dziś są dumni z pani Joanny i jej siostry, Justyny Schneider (33 l.), również utalentowanej aktorki. Mąż pani Joanny(...) z decyzją o powiększeniu rodziny. "Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym" - wyznaje.  W czerwcu pani Joanna zaczęła 37. rok życia. Z mężem, reżyserem...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

Zdjęcia na temat: utalentowane dzieci
Wideo na temat: utalentowane dzieci
 • "Belle Epoque": Cezary Pazura jako legenda boksu!

  W siódmym odcinku serialu Belle Epoque pojawi się gościnnie Cezary Pazura. Aktor wcieli się w rolę jednej z największych gwiazd boksu – Wiktora Pronobisa. Przed słynnym pięściarzem decydujące starcie – ostatnia w jego karierze walka. Na lwowskim ringu zmierzy się z młodym i niezwykle utalentowanym przeciwnikiem. Ale podczas walki dojdzie do wielkiej tragedii - z domu rodzinnego Pronobisa zostaje porwany jego kilkumiesięczny syn. Uprowadzenie dziecka wstrząsa opinią publiczną. Wiktor...

Dyskusje na temat: utalentowane dzieci