• Informacje na temat:

  utalentowane muzycznie

Artykuły na temat: utalentowane muzycznie
Zdjęcia na temat: utalentowane muzycznie
Wideo na temat: utalentowane muzycznie
 • Lidka Kopania dogryza polskim wokalistkom: Te mniej utalentowane są z przodu

  Lidia Kopania nie jest zachwycona sytuacją na polskim rynku muzycznym. Jej zdaniem kariery robią obecnie osoby mało utalentowane. Te, które naprawdę coś potrafią, "grzeją ławki". (WideoPortal/x-news)

 • Dzwoneczek i tajemnica piratów

  Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą Zarinę. W trakcie poszukiwań cały bświat Cynki, Jelonki, Widii, Różyczki, Mgiełki i Iskierki staje na głowie, kiedy pod wpływem zaklęcia zostają zamienione ich talenty. A to jeszcze nie wszystko...wróżki czeka bowiem spotkanie z piratami!

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

Dyskusje na temat: utalentowane muzycznie
 • Re: Jak dwie krople wody

  Podobne jak cholera! Znowu zrobiło się rodzinnie w telewizji. Teraz czas na grające trojaczki. Na szczęście utalentowane muzycznie dziewczyny wyjechały z kraju i zajmują się tam swoją muzyczną karierą, bo inaczej pewnie ktoś by je chapnął tu do jakiegoś serialu i w ten sposób zagniótł jak ciasto na pierogi. Wyzwaniem dla cwanych producentów seriali niech będzie teraz poszukanie trojaczek na