• Informacje na temat:

  utalentowani ludzie

Artykuły na temat: utalentowani ludzie
 • "Co ludzie powiedzą?": W cudownym świecie Hiacynty

  Prawie każdemu zależy, by ludzie go szanowali i myśleli na jego temat jak najlepiej. Ale pani Bucket uczyniła z tego pragnienia prawdziwą religię!

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka" w kinach od 10 lipca

  Gwiazdy "Z Archiwum X" i "Iron Man 3", zdobywczyni Złotego Globu i Emmy - Gillian Anderson oraz laureat Oscara - Ben Kingsley, łączą siły z parą utalentowanych brytyjskich aktorów młodego pokolenia - Callanem McAuliffe ("Wielki Gatsby", "Jestem numerem cztery") i Ellą Hunt ("Nędznicy").

 • Teściowa Szatana rozpływa się nad zięciem! "Dobry człowiek, który kocha Basię"

  Nie jest typową teściową z dowcipów. Pani Eliza Wyszomirska-Kurdej bardzo ceni męża córki, Rafała Szatana.

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć Gillian Anderson i Callana McAuliffe w zwiastunie widowiska science-fiction "Imperium robotów. Bunt człowieka", które do polskich kin wejdzie 31 lipca.

 • Kasia Herman o celebrytach w serialach: Jeśli ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko

  Kasia Herman (45 l.) nie ma nic przeciwko temu, by celebryci występowali w serialach. "Jeśli nie są wstydliwi, potrafią nauczyć się tekstu, odnajdują przed kamerą, a do tego ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko!" - mówi aktorka Interii. Problem pojawia się jednak, gdy chcą oni grać w teatrze - tutaj bowiem może zabraknąć już umiejętności.

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

 • Hugh Laurie - człowiek renesansu

  Hugh Laurie, jak sam mówi, na nowo musi poukładać swoje życie po "Dr. Housie". Widzowie nie raz przekonali się, że ma on talent aktorski, jednak mało kto wie, że z wykształcenia jest... archeologiem! Jeżeli dodać do tego talent wokalny i pisarski aktora, można śmiało stwierdzić - to człowiek renesansu!

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Anna Majcher była polską seksbombą! Dlaczego w wieku 49 lat trafiła do domu opieki?

  To nie tak miało być. Całe życie Anny Majcher (55 l.), jednej z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia, uwielbianej przez mężczyzn, legło w gruzach.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

Zdjęcia na temat: utalentowani ludzie
 • Natasz Urbańska
Wideo na temat: utalentowani ludzie
 • Grażyna Błęcka-Kolska o tragicznie zmarłej córce: Miała cudowne oko i kochała ludzi

  Grażyna Błęcka-Kolska opowiedziała w rozmowie z Wideoportalem o ostatnim okresie przed wypadkiem samochodowym, w którym zginęła jej córka Zuzanna Kolska. Dziewczyna studiowała kierunek media współczesne na Uniwersytecie Westminster w Londynie. Tuż przed tragedią była na etapie obrony pracy magisterskiej na temat etyki pracy paparazzich. Pani Grażyna zdradziła, że Zuza okazała się utalentowaną fotografką, która pozostawiła po sobie wiele ciekawych prac. Aktorka planuje wydać album ze...

 • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista – uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  W nowym serialu telewizji Polsat pt. "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska wciela się w postać Dany, dziewczyny z prowincji, która marzy o karierze psychologa. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim nie może jednak znaleźć pracy w swoim zawodzie. Ima się różnych zajęć dorywczych, m.in. zatrudnia się jako sprzedawczyni pieczywa na ulicznym stoisku. Zdaniem aktorki w sytuacji Dany znajduje się wielu młodych Polaków, którzy bez znajomości i przebojowości nie mają szans na...

Dyskusje na temat: utalentowani ludzie
 • Re: "Bestia": Patrick Swayze wytańczył swój sukces

  Coś jest na rzeczy, własnie tak młodzi utalentowani ludzie odchodzą tak weszcznie.

 • Re: "Klan": Prezent ślubny dla Maćka

  Ludzie z Downem to przecież tacy sami ludzie jak ci zdrowiu a nieraz nawet bardziej utalentowani

 • Re: Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  twoja twarz itd. Wszystko takie piękne wszyscy tacy piękni i utalentowani i generalnie wszyscy robią to dla idei a prawda jest taka że za 5 zł jak będzie potrzeba to zrobią pośmiewisko z siebie z wszystkich dookoła na każdą krytykę odpowiadają tylko jednym hejt nie dopuszczają myśli że są ludzie którzy mają własne zdanie i co niektórym się to nie podoba bo mają własne przekonania co w dzisiejszych

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Nie od dziś wiadomo,że w tym kraju wykształceni,zdolni i utalentowani ludzie są skazani na porażkę a lansuje się niewykształcone beztalencia i pustaki ,które są POprawne politycznie!Na szczęście szykują zmiany i miejmy nadzieję,że zacznie wszystko wracać do normalności??

 • Re: "M jak miłość": Czarne chmury nad głową Barbary Kurdej-Szatan! Odejdzie z "Emki"?

  , takiego samego nieuka jak Królik itp. żyją jak pączki w maśle w sytuacji, gdy utalentowani i wartościowi ludzie wylewają siódme poty studiując w trudnych szkołach aktorskich Zastanawiającym jest fakt(...) bo w naszym kraju ludzie bardzo ciężko pracują na to, żeby choć jeden raz w roku móc wyjechać z rodziną w jakieś , w miarę atrakcyjne , miejsce na odpoczynek, a takie prostactwo szasta naszymi

 • Na planie serialu "Druga strona...

  Żal że tacy utalentowani ludzie muszą tak szybko odchodzić :(

 • Re: 11 maja zmarł Maciej Kozłowski....

  Dlaczego tak utalentowani ludzie tak szybko odchodza?bardzo go lubilam,bardzo,spoczywaj w pokoju wspanialy aktorze

 • Re: "Barwy szczęścia": Popularność uchroniła ją przed atakami rasistów

  Pani Szwed, serdecznie zapraszamy do Nigerii. Pozna pani swoje korzenie: piekny kraj, piekni , utalentowani, goscinni i serdeczni ludzie, bogata kultura i tradycja. Pozdrawiamy.

 • Re: Marcin i Rafał Mroczkowie nigdy nie...

  młodzi mili ludzie nie wiem czy są utalentowani, ale bardzo lubie ich oglądac.Wyglądają na takich co maja w głowie poukładane . Dużo słonca Wam zycze

 • Re: Rola Igora Szweda w...

  Skąd to się biorą tacy piękni ludzie. Dawno nie widziałam kogoś tak przystojnego, a do tego zdolnego. Mam nadzieje, ze dorówna J. Depp. Sa z tej samej polki. Skromni, piękni i utalentowani.