• Informacje na temat:

  utalentowany artysta

Artykuły na temat: utalentowany artysta
 • Eugeniusz Bodo: Szokujące kulisy śmierci znanego artysty!

  ..., teatrzyk variete, mieli nawet własne nieme kino. Choć rodzicielka marzyła o poważnym zawodzie dla syna, on nie wyobrażał sobie życia poza sceną. Utalentowany, przystojny szybko znalazł pracę(...) objęła go amnestia dla polskich więźniów, którą gwarantował układ Sikorski-Majski. W pewnym momencie artysta zniknął bez śladu. Przez lata plotkowano, że zastrzelono go w teatrze lub na ulicach Lwowa...

 • Stefano Terrazzino: Nie tylko tancerz

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista - uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne

 • Edyta Górniak: W nowej szkole Allanek uważany jest za artystę

  ...doskonałego głosu. Ma też talent plastyczny i kulinarny. W zasadzie, jak mówi jego mama, utalentowany jest na wszystkich płaszczyznach. - Został wyróżniony i doceniony za występy - opowiada Edyta...

 • Petera Bogdanovicha screwball comedy

  "Dziewczyną wartą grzechu" Peter Bogdanovich, jeden z najbardziej utalentowanych filmowców swego pokolenia, powraca - po ponad dekadzie nieobecności - na ekrany kin.

 • "Singielka": Nikodem Rozbicki pomaga młodym artystom i produkuje dla nich... teledyski!

  ...wielu utalentowanych, ciekawych artystów, których twórczość nie przedziera się jednak do mainstreamu, bo rozgłośnie radiowe i telewizje pokazują niemal wyłącznie wokalistów i zespoły wykonujące muzykę...

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • Natasza Urbańska walczy o miano najbardziej wszechstronnego artysty w Polsce

  Natasza Urbańska, czyli niezapomniana Silene Arbekajte-Nawrocka z "Fali zbrodni", w piątek 3 października o godzinie 21.05 - stanie do rywalizacji o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. W nowym programie TVP2 "SuperSTARcie" walczyć będzie o zwycięstwo m.in. z Reni Jusis, Mieczysławem Szcześniakiem i Rafałem Brzozowskim.

 • Dario Marianelli, gwiazda FMF: Muzyka filmowa to dziwny biznes

  Autor najbardziej subtelnych i wpadających w ucho ścieżek dźwiękowych, utalentowany kompozytor i pianista Dario Marianelli jest jedną z gwiazd 7. Festiwalu Muzyki Filmowej. Święto muzyki i kina rozpoczęło się w czwartek, 25 września,w Krakowie.

 • Okazuje się, że Wojciech Łozowski (31 l.) jest nie tylko utalentowany muzycznie. Artysta postanowił również spróbować swoich sił w aktorstwie.

 • Wspominają Barbarę Sass

  Śmierć Barbary Sass to wielka strata dla polskiej kinematografii; była to jedna z najbardziej utalentowanych reżyserek w naszym kinie - ocenił krytyk filmowy Andrzej Bukowiecki. Bardzo zabolała mnie wiadomość o jej śmierci - dodał Łukasz Maciejewski.

Wideo na temat: utalentowany artysta
 • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

  W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista – uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

Dyskusje na temat: utalentowany artysta
 • Re: "Klan": Ola i Rafał muszą zrezygnować z... przyjemności! Dlaczego?

  Aktor grający męża Czesi to bardzo utalentowany artysta a prywatnie zięć pana Pawła Deresza.

 • Re: Stuknęła mu trzydziestka!

  Pawlicki - młody, skromny, niezwykle utalentowany - prawdziwy artysta, który nie czuje potrzeby lansowania się w mediach. A w dodatku nieziemsko przystojny :) Widziałam parę spektakli teatralnych z jego udziałem - głos i sposób wyrażania emocji mimiką twarzy - GENIALNY. Bez problemu potrafi się wcielić w każdą postać. Życzę mu dalszych sukcesów w karierze !

 • Re: Ten zawód uczy i zmienia świat

  Genialny artysta i przystojniak. Oj, uwielbiam go, wiem, że to ceniony i utalentowany aktor wielopłaszczyznowy, ale ja go uwielbiam w zabawnej roli, którą zrealizował w roli Karola 2. Jest nieziemski ... Cmok cmok cmok ...