• Informacje na temat:

  utalentowany gość

Artykuły na temat: utalentowany gość
 • Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego! "Nie potrafię odmówić bliźniemu, nawet jeśli jedzie wódą"

  Był jednym z najbardziej wszechstronnych, utalentowanych i lubianych artystów. Zbigniew Wodecki (†67) kochał życie i swoją pracę. Zmarł 22 maja w jednym z warszawskich szpitali. Z "Rewią" rozmawiał kilka miesięcy temu.

 • Muzyczni goście Wojewódzkiego i Rocka

  Andrzej "Piasek" Piaseczny i Ryszard Rynkowski będą gośćmi "Kuby Wojewódzkiego" w kolejnym, niedzielnym wydaniu tego programu. Wcześniej tego samego dnia, w "Popliście" wystąpi Aurelia Leśniak z olsztyńskiej grupy literacko-muzycznej "Scena Babel".

 • Królikowski lubi Kusego

  ..."Kusy to fajny gość" - mówi Paweł Królikowski, który gra tę postać w serial u "Rancho". "Chciałbym mieć takiego przyjaciela. To wartościowy i nietuzinkowy człowiek..."

 • Avril Lavigne: Goście na nowej płycie

  Wydłuża się lista artystów, którzy wezmą udział w powstaniu nowej płyty Avril Lavigne. 19-letnia kanadyjska wokalistka, która wcześniej zaprosiła do współpracy Bena Moody'ego, byłego gitarzystę grupy Evanescence, połączyła ostatnio siły ze swą utalentowaną rodaczką, Chantal Kreviazuk.

 • Wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Energylandii – początek czerwca pełen niespodzianek

  ...gość, niezależnie od wieku, znajdzie adekwatną dla siebie rozrywkę. A jest w czym wybierać! Najmłodsi goście Parku będą przecierać oczy z zachwytu, gdy znajdą się w Bajkolandii. Niedawno została ona(...) batalię między rodzinami i innymi gośćmi Parku. Spragnieni przygód mogą odkryć Wyspę Skarbów, na której przepłyną łodzią przez dwa wodospady. Fani wodnych szaleństw stracą serce dla dwóch spływów po...

 • Specjalni goście Anathemy w Polsce

  Była wokalistka The Gathering Anneke van Giersbergen oraz norweski wokalista Petter Carlsen wystąpią w roli specjalnych gości na polskich koncertach Anathemy w Polsce.

 • Mikołaj Woubishet: Aktor przez kolor skóry nie dostaje ról w serialach

  ...przed nieznanym, a na naszym osiedlu każdy wiedział, że choć wyglądam trochę inaczej, to równy ze mnie gość. Mikołaj Woubishet urodził się w Krakowie, wychowywał w Warszawie. Mama jest Polką, ojciec...

 • Patrick Nuo gościem "Baru" i CZATerii

  W sobotę, 18 października, gościem programu "Bar" będzie Patrick Nuo, wschodząca gwiazda niemieckiej muzyki pop. Wokalista ma zaledwie 20 lat, a już zdążył wydać debiutancką płytę "Welcome" i wylansować spory przebój, zatytułowany "5 Days".

 • Gdyby wszyscy mówili prawdę...

  ...to co myśli. - To naprawdę świetna zabawa, a poza tym, ta rola jest o wiele głębsza niż role, o których czytałem wcześniej czy nawet niż role, które wcześniej grałem. Ma wiele poziomów. Ten gość(...) bohaterami. No, to nieco długie wyjaśnienie tego co mnie zainteresowało w tej roli. Czy intryguje cię szczerość twojego bohatera? - Uwielbiam te niezręczne momenty! Uwielbiam kiedy ten gość wali...

 • "Jeż Jerzy" - gościem specjalnym EFeMKi!

  Wczoraj, na inaugurację 7. Europejskiego Festiwalu Młodego Kina - EfeMKa 2009, w warszawskiej Kinotece prezentowany był premierowy fragment animacji "Jeż Jerzy". Odbyło się także spotkanie z jego twórcami. A już niedługo - relacja z tego wydarzenia na stronie INTERIA.TV!

Dyskusje na temat: utalentowany gość