• Informacje na temat:

  utrata dziewczyny

Artykuły na temat: utrata dziewczyny
 • Czy poradzi sobie z bólem po jej utracie?

  ...wolałabyś, żeby dziewczyny tu zostały? - pyta. - Moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy. - Nie przesadzaj... W końcu to ty wyprowadziłaś Ewę na prostą. No i opiekowałaś się małą Izą, a w takiej...

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Janka staje do walki

  Janka wie, że czeka ją ostra walka z Mostowiakami - a utrata domu będzie dla rodziny prawdziwym dramatem. Zwłaszcza dla Lucjana, ciężko chorego na serce. Czy dziewczyna wycofa się, zanim dojdzie do tragedii?

 • Houston: Opętany przez diabła

  Był jednym z wielu wokalistów w branży, cieszących się sławą tylko przez krótką chwilę. Jednak jego historia kończy się dużo tragiczniej niż pozostałych próbujących zrobić karierę w muzyce.

 • "M jak miłość": Na granicy szaleństwa...

  ...: - Byłem w sanatorium, ale nie zastałem tam Magdy... A Budzyński - słysząc imię dziewczyny - od razu zmienia ton. I rozmowa zamienia się w kłótnię. - Posłuchaj... Ani ja, ani Marta nie jesteśmy...

 • Kucharz, mocarz i król

  Film akcji "Hercules" i komedie "Szef" oraz "Król w Nowym Jorku - w piątek, 25 lipca, na ekrany polskich kin wchodzą tylko te trzy produkcje. Nie znaczy to jednak, że brakuje na nich wartościowych filmów, które wciąż można zobaczyć.

 • Andrzejewicz bez pieprzyka

  Według brukowca, na katowickim zjeździe fanów Gosi wszystkie dziewczyny przybyły z namalowanymi kredką pieprzykami na twarzach. Dlaczego wokalistka zdecydowała się usunąć swój "znak rozpoznawczy"? "Zrobiłam to zgodnie z zaleceniem lekarza" - wyjaśnia. "Zdrowie przede wszystkim." A naszym zdaniem to jakieś kompleksy z dzieciństwa.

 • Wróg Batmana na tropie Kolekcjonera

  Twórcy cyklu "Piła", najpopularniejszej serii filmów grozy ostatniej dekady, powracają. Ich najnowsza produkcja - "Kolekcjoner" to podróż w świat koszmarów rodem z chorej wyobraźni Jigsawa.

 • Wojciechowski zajmuje się sprawą deportacji Ukrainki. Andżelika jest przygnębiona utratą dziecka, Tracz jednak nadal sądzi, że uda im się je odzyskać. Zostali tu jeszcze bracia dziewczyny. Heniek, Mateusz i Agata zdają maturę. Mieszkańcy plebanii martwią się o to, co spotka matkę i dziecko na Ukrainie, uważają, że u ojca dziecko miałoby lepsze warunki.

 • Tysiąc odcinków "Pierwszej milości"

  Tysiąc odcinków i pięć lat od premiery! Serial "Pierwsza miłość" obchodzi podwójny jubileusz. Co czeka bohaterów, którzy wciąż są młodzi, szukają szczęścia, przeżywają kolejne wzloty i upadki?

Zdjęcia na temat: utrata dziewczyny
Wideo na temat: utrata dziewczyny
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Odcinek 5.

  odc.5 Przy porannej kawie dziewczyny rozmawiają o swoich problemach. Olya jest załamana utratą pracy. Swietę przeraża perspektywa wzięcia udziału w eleganckim bankiecie, na którym ma spotkać mecenasa. Kasia ściąga dziewczynę podstępem do siebie, gdzie poddaje ją metamorfozie. Umalowana i elegancko ubrana Ukrainka wygląda zjawiskowo, nabiera też pewności siebie. Profesor informuje syna i jego żonę

 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  krewni dziewczyny z Gruzji. To spotkanie nie będzie należało do najmilszych… W nowych odcinkach powróci również Julka. Dziewczyna będzie w szoku, kiedy Paweł najpierw ją przeprosi, później wyzna swoje