• Informacje na temat:

  utrata przyjaciela

Artykuły na temat: utrata przyjaciela
 • "M jak miłość": Nowy bohater i utrata pracy

  ...i zamożny Jacek (Jan Wieczorkowski) zawróci w głowie narzeczonej swego najlepszego przyjaciela z czasów, gdy obaj chodzili do jednej klasy w liceum i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę? Powrót...

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

 • "Przyjaciele": Recepta na sukces

  Kawiarnia Central Perk, kaczka i kurczak jako domowe pupilki oraz mnóstwo ciepłych uczuć i humoru – to znaki rozpoznawcze serialu.

 • Kryształowa Łódka dla "Macondo"

  Jury 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia pod przewodnictwem Krzysztofa Gierata przyznało Kryształową Łódkę dla Najlepszego Debiutu Europejskiego dla filmu "Macondo" w reż. Sudabeh Mortezai.

 • Karolina Szostak traci przyjaciół przez fochy?

  Karolina Szostak (41 l.) ciągle płynie na fali swojej popularności, którą przyniosła jej metamorfoza, jaką przeszła. Ale czy tylko zmieniło się ciało dziennikarki?

 • Autobiografia frontmana Pantery później

  Autobiografia Philipa Anselmo, byłego frontmana amerykańskiej Pantery, ukaże się później niż planowano.

 • Agnieszka Kotulanka wciąż może liczyć na pomoc przyjaciół. Wyjdzie na prostą?

  Agnieszka Kotulanka (60 l.) z ekranu i życia publicznego zniknęła już jakiś czas temu, ale jej przyjaciele o niej nie zapominają i nieustannie deklarują pomoc. Jeden z nich opowiedział o swoich wrażeniach, gdy niedawno spotkał aktorkę na ulicy. „Byłem w szoku” – mówi cytowany przez "Rewię". I jest pewny, że... gwiazda "Klanu" wychodzi na prostą!

 • George Clooney na diecie

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • "Strażacy": Adam straci przyjaciół?

  Adam wraca do stolicy, odwiedza swoją jednostkę i odkrywa, że Renata, żona Wojtka, chce wytoczyć mu proces.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

Zdjęcia na temat: utrata przyjaciela
Wideo na temat: utrata przyjaciela
 • "Druga szansa": Zwiastun 2. odcinka

  W mediach w najlepsze trwa nagonka na Monikę Borecką, popularną agentkę gwiazd, która została aresztowana i jest podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającymi zawierającymi narkotyki. Do Moniki zostaje przyklejona łatka dilerki, a strata reputacji w show biznesie oznacza utratę wszystkiego. Borecka traci przyjaciół, pozycję w ZEIT Studio i narzeczonego. Jej cały świat, wszystko, na co tak ciężko pracowała zostaje jej w jednej chwili odebrane. W zamian zostaje skierowana na...

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...