• Informacje na temat:

  utrzymaniem równowagi

Artykuły na temat: utrzymaniem równowagi
 • Są szczęśliwi. Niedawno zamieszkali razem, a wkrótce przeprowadzą się do luksusowego apartamentu, w którym trwa remont. Jednak ostatnio coś wyprowadziło Agnieszkę Popielewicz (30 l.) i jej nowego męża z równowagi. Chodzi o wywiad, którego udzieliła jednemu z tygodników była żona Grzegorza, Maja... Poskarżyła się w nim, że walczy z muzykiem w sądzie o alimenty na dzieci. "Gdy się...

 • Zachować równowagę

  Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu zawsze była swego rodzaju "kinem na granicy". Ale nie chodzi tu o granice polityczne, czy o ścieranie się kultur. Tutaj przebiega linia rozłamu między nieuniknionym rozwojem tego festiwalu, a koniecznością utrzymania tego rozwoju w karbach.

 • Zachowuje równowagę

  Znana głównie z roli Marty Walawskiej z serialu "Barwy szczęścia", Katarzyna Zielińska wyznała w rozmowie, że nie czuje się spełniona aktorsko. "Teraz moim marzeniem jest rola w filmie kostiumowym" - stwierdziła aktorka.

 • Zachowuje równowagę

  Znana głównie z roli Marty Walawskiej z serialu "Barwy szczęścia", Katarzyna Zielińska wyznała w rozmowie, że nie czuje się spełniona aktorsko. "Teraz moim marzeniem jest rola w filmie kostiumowym" - stwierdziła aktorka.

 • Dorota Wellman cierpi na silną migrenę. "To rzecz, która mnie w końcu zabije"

  Dorota Wellman (57 l.) przyznała, że ma problemy z silną migreną. Sprawa jest bardzo poważna. Podczas napadu bólu pojawiają się kłopoty ze wzrokiem, mową oraz utrzymaniem równowagi. Czasem jest konieczna wizyta w szpitalu.

 • "Sztuka równowagi"

  Amerykańska prasa muzyczna napisała o nich, że są "następną Metallicą" oraz "Slayerem nowego tysiąclecia". Ich poprzednia płyta "Art of Balance" stała...

 • Kourtney Kardashian (36 l.) wybrała się ostatnio na imprezę do jednego ze znanych klubów w Los Angeles. Celebrytka musiała świetnie się na niej bawić, gdyż po wyjściu miała problem z utrzymaniem równowagi. Na szczęście mogła liczyć na ukochanego swojej mamy, który służył jej swoim ramieniem.

 • Maleńczuk odda pieniądze za koncert?

  Maciej Maleńczuk być może będzie musiał zwrócić część honorarium za koncert w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Jan Smółka, dyrektor ośrodka, uważa, że wokalista, który występował tam razem z zespołem Pudelsi, nie wywiązał się z umowy - śpiewał z playbacku i z trudem utrzymywał równowagę na scenie.

 • "Na Wspólnej": Marta przegrywa z nałogiem?

  Po imprezie u Hofferów i ostrej wymianie zdań z Filipem Marta budzi się na ogromnym kacu...Telefonicznie przeprasza Olafa za swoje wczorajsze zachowanie. Chłopak okazuje się bardzo wyrozumiały i zaprasza ją na trening. Podczas ćwiczeń Kubicki zauważa, że Konarska ma problem z utrzymaniem równowagi...Szybko orientuje się, że Marta znowu piła! Olaf jest w szoku...

 • Madonna: Jaką jest matką?

  Madonna zdobyła się na wyjątkową samokrytykę nazywając siebie "g**nianą matką". "Staram się utrzymać równowagę pomiędzy byciem mamą, a moją karierą. Ale to prawdziwa walka" - komentuje amerykańska wokalistka.

Zdjęcia na temat: utrzymaniem równowagi
Wideo na temat: utrzymaniem równowagi
 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...

 • Lorax

  "Kim był Lorax? I dlaczego tam był? Dlaczego został gdzieś zabrany z dalekiego krańca miasta, gdzie ciągle rośnie Grickle-grass? Stary Once-ler jeszcze tam mieszka. Zapytajcie go. On wie". - Dr. Seuss, "Lorax" Twórcy przeboju Jak ukraść księżyc (Despicable Me) przedstawiają długo oczekiwany film Lorax - wyprodukowaną w formacie 3D adaptację klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula, jedynej rzeczy,...

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

Dyskusje na temat: utrzymaniem równowagi