• Informacje na temat:

  utwór ignorance

Artykuły na temat: utwór ignorance
 • Defleshed: Jeden utwór więcej

  Jak już pisaliśmy, pod koniec września pochodzący ze Szwecji death / thrashmetalowy Defleshed zakończył nagrywanie swojego szóstego studyjnego albumu. Płyta "May The Flesh Be With You" nie będzie jednak, jak podawano pierwotnie, zawierała 11 kompozycji, a 12, plus anonsowaną wcześniej przeróbkę utworu "Red Hot", pochodzącego z repertuaru Mötley Crue.

 • Paramore w Warszawie: Więcej i więcej

  Na początek "Ignorance", na koniec "Misery Business". A w międzyczasie solidna dawka głośnego pop-punku i szalejąca na scenie marchewkowowłosa Hayley Williams. 4 lipca amerykańska grupa Paramore wystąpiła w Warszawie.

 • "Krótki kopniak w ryj"

  Esqarial rozpoczął działalność w 1991 roku. Pierwsza taśma demo zatytułowana "Refuse" ukazała się rok później. Po dwóch latach i kilku zmianach składu...

 • Rockowa 21-latka w natarciu

  Pod koniec września ukaże się nowy album amerykańskiej grupy Paramore. Będzie to trzecia płyta młodego zespołu kojarzonego z energiczną, rudowłosą (w porywach również czerwonowłosą) wokalistką, przebojowymi, pop-rockowymi piosenkami i filmem "Zmierzch", do którego nagrali utwór "Decode".

 • Misery Index: Szczegóły odwetu

  Znane są już wszystkie szczegóły debiutanckiego albumu grupy Misery Index. Płyta "Retaliate" ukaże się 25 sierpnia, nakładem Nuclear Blast, co oznacza, że w Polsce jej dystrybutorem będzie Mystic Production.

 • Defleshed za bary z Motley Crue

  Szwedzka grupa deathmetalowa Defleshed nagrywa następcę wydanego w 2002 roku albumu "Royal Straight Flesh". Na płycie zatytułowanej roboczo "May The Flesh Be With You" znajdzie się 11 kompozycji autorskich zespołu oraz "mocno okaleczona" wersja utworu "Red Hot" z repertuaru amerykańskiej formacji Motley Crue.

 • Murder Construct: Czekając na wyniki

  "Results" - to tytuł debiutanckiej płyty kalifornijskich deathgrindowców z Murder Construct.

 • Wybili się na wampirach?

  Na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii debiutuje nowy album amerykańskiej grupy Paramore.

 • Ektomorf wymierzy karę

  Węgrzy z grupy Ektomorf nagrali nową płytę "Retribution".

 • Plaga toksycznych świrów

  26 kwietnia ukazał się album "Plague" grupy Toxic Bonkers, weteranów polskiej sceny grindcore. W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać obszernych fragmentów tego wydawnictwa.

Wideo na temat: utwór ignorance
 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...