• Informacje na temat:

  utwór paranoid

Artykuły na temat: utwór paranoid
 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Sex Pistols: Utwór lat 70.

  "Anarchy In The UK" grupy Sex Pistols to najważniejsza piosenka lat 70. ubiegłego wieku. Tak wynika z klasyfikacji sporządzonej przez prestiżowy brytyjski magazyn muzyczny "Q".

 • Black Sabbath zagrali nowy utwór

  Zespół Black Sabbath, legenda ciężkiego rocka, zagrał w zeszłym tygodniu, 22 maja, koncert w rodzinnym mieście Birmingham. Dochód w całości przeznaczono na finansowe wsparcie lokalnego schroniska młodzieżowego. Przy okazji fani legendarnej grupy mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć jej nową piosenkę. Występ był zarazem rozgrzewką przed koncertami w ramach trasy "Ozzfest".

 • Amerykańska formacja Garbage została pozwana do sądu za naruszenie praw autorskich w utworze "I Think I'm Paranoid". Pozew złożyli w ubiegłym tygodniu w sądzie w Kalifornii, przedstawiciele grupy American Breed.

 • Utwory idealne na wieczór...

  Muzyka od wieków jest katalizatorem miłości. Przedstawiamy dzieła, które świetnie się w tej roli sprawdzają.

 • Idole nastolatek dorośli?

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć najnowszy klip zespołu Jonas Brothers do piosenki "Paranoid" .

 • Radiohead: 9 nowych utworów

  We wtorek i środę, 13 i 14 czerwca, w nowojorskiej Madison Square Garden wystąpiła grupa Radio head. Brytyjscy muzycy przygotowali dla fanów sporą niespodziankę, bo w zestawie znalazło się aż 9 premierowych utworów, które być może znajdą się na nowym albumie zespołu.

 • Najlepsza piosenka ostatnich 15 lat

  Słynna kompozycja "Paranoid Android" zespołu Radiohead znalazła się na szczycie zestawienia najlepszych kompozycji ostatnich 15 lat według tygodnika "NME".

 • Six Feet Under: Potrójne DVD

  można koncert oraz nowy utwór studyjny.

 • Kotipelto z orkiestrą

  Były wokalista fińskiej grupy Stratovarious, Timo Kotipelto, w czwartek, 26 sierpnia w barze "Manala" w Helsinkach zagrał wraz z fińską orkiestrą Heavy Lilja. Jak podaje internetowy fan club Black Sabbath Kotipelto zaprezentował kilka przeróbek klasycznych heavymetalowych utworów.

Wideo na temat: utwór paranoid
 • Limits of Control

  The Limits of Control to nowy film Jima Jarmuscha (Broken Flowers, Truposz, Poza prawem). Akcja filmu rozgrywa się na tle niezwykłego i zróżnicowanego krajobrazu współczesnej Hiszpanii. Na planie filmu scenarzysta i reżyser Jim Jarmusch spotkał się z uznanym operatorem, Christopherem Doylem (Spragnieni miłości, Paranoid Park). Główną rolę w filmie Jima Jarmuscha gra Isaach De Bankolé, współpracujący z reżyserem po raz czwarty w ciągu blisko 20 lat. Pozostałe filmy tego duetu to Noc na...

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...