• Informacje na temat:

  utwór programowy

Artykuły na temat: utwór programowy
 • Natalia Oreiro: Moje życie to chaos

  Po zakończeniu emisji "Solamente vos" - zaledwie kilkanaście miesięcy temu - zapowiadała, że ponownie zobaczymy ją w telewizji... najwcześniej w 2017 roku! - Najbliższe trzy lata zamierzam poświęcić dla kina - zarzekała się. Co wpłynęło na zmianę tej decyzji? - Kiedy zadzwonił do mnie Tomás Yankelevich (dyrektor programowy Telefe) z propozycją współpracy, od razu mu odpowiedziałam: Jeżeli masz...

 • Paweł Kukiz i "Samokrytyka (dla Michnika)": To cenzura prewencyjna

  "Zakazane piosenki" - tytuł nowej płyty Pawła Kukiza okazał się proroczy. Wokalista ogłosił, że Program III Polskiego Radia nie będzie grał żadnych utworów z tego albumu.

 • Kompromitacja organizatorów Opola

  Nagrodę im. Karola Musioła - Superpremierę - za najlepszą piosenkę premierową oraz nagrodę jury odebrał w Opolu Sebastian Karpiel-Bułecka z zespołu Zakopower. Nagrodę publiczności festiwalu opolskiego otrzymał zespół Leszcze. Podczas premierowego koncertu nie obyło się jednak bez wpadki.

 • Sylwester w Krakowie na antenie TVN-u. Bez sztucznych ogni

  Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk wystąpią w Sylwestrową noc na koncercie w Krakowie - poinformowali na piątkowej konferencji prasowej organizatorzy wydarzenia.

 • Jabłczyńska wielką przegraną!

  ...zarapowała i to na tematy aktualne - udziału w finale - do piosenki "Wyginam śmiało ciało", a przebrany za Indianina Respondek z towarzyszeniem chóru dziecięcego przebojowo i żywiołowo słynny utwór...

 • Elliot Goldenthal pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara

  Wybitny kompozytor filmowy Elliot Goldenthal został pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara. Informacja została ogłoszona w piątek, 8 maja, przez Roberta Piaskowskiego, dyrektora artystycznego Festiwalu Muzyki Filmowej. Nagroda zostanie wręczona 28 maja w Krakowie.

 • "Lambada" powraca. Pamiętacie ten przebój?

  "Lambada" królowała na listach przebojów w latach 90. porywając swoim egzotycznym rytmem do tańca. Po 20 latach artyści ponownie sięgają po ten utwór.

 • Aguilera pokonała Tatu

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli zapanował spory ruch - w pierwszej dziesiątce znajduje się aż pięć nowości. Ich naporowi uległy w końcu Rosjanki z Tatu, których utwór "All The Thigs She Said", po 4 tygodniach przebywania na szczycie, spadł na 3. miejsce. Na pozycji pierwszej debiutuje natomiast najnowszy, balladowy, utwór Christiny Aguilery, zatytułowany "Beautiful".

 • David Sneddon opiera się nowościom

  W czołówce najchętniej kupowanych w Wielkiej Brytanii płyt zapanował spory ruch, a w pierwszej trójce znalazły się aż dwie nowości. Pomimo to miejsce pierwsze udało się utrzymać piosence "Stop Living The Lie", wykonywanej przez debiutanta Davida Sneddona.

 • Tatu wciąż najlepsze

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii utworów po raz kolejny miejsce pierwsze zajmują Rosjanki z zespołu Tatu. Ich wielki europejski przebój "All The Thigs She Said", dobrze znany także w Polsce, już po raz czwarty z rzędu znajduje się na samym szczycie notowania. Co ciekawe, jeśli ta sztuka uda im się także w kolejnym notowaniu, Tatu staną się pierwszym w tym tysiącleciu wykonawcą, który przez 5 kolejnych tygodni przebywał na szczycie angielskiej listy przebojów!

Wideo na temat: utwór programowy
 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

 • Code Blue

  Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspiesza. W zamian zatrzymuje i kolekcjonuje drobne przedmioty należące do zmarłych pacjentów. Mimo że jest realną postacią, pełni w tej historii rolę metafory, przywodzi na myśl Charona, z uwagą i współczuciem przeprowadzającego ich na drugi brzeg Styksu. Wrażenie potęguje muzyczna klamra, którą stanowi średniowieczna pieśń o Najświętszej Dziewicy,...