• Informacje na temat:

  utwór rozpoczyna

Artykuły na temat: utwór rozpoczyna
 • Pierwsza miłość

  Karol chce zakończyć sprawę postrzelonego chłopaka. Składa poszkodowanemu finansową propozycję, która rozpoczyna ciąg nieprzyjemnych dla Karola zdarzeń....

 • Fejz "Na co liczę": Syn Magika rozpoczyna karierę

  W sieci pojawił się pierwszy teledysk Fejza (Filip Łuszcz), czyli syna zmarłego Piotra Łuszcza, znanego lepiej jako Magik. Młody raper zapowiedział również nagranie debiutanckiej płyty.

 • Dopiero teraz to wyszło. Kayah wygryzła Olgę Bończyk?

  Kiedy w Krakowie rozpoczynał się pierwszy festiwal poświęcony zmarłemu przed rokiem artyście, Olga Bończyk gościła w Opolu. Smutna, przygaszona. Nawet nie kryła, że czuje żal w sercu. Córka Zbyszka(...) ze Zbyszkiem Wodeckim zaśpiewała Kayah, miała pierwotnie wykonywać Olga Bończyk. To dla niej artysta napisał ten utwór. Miał on być nie tylko jednym z najważniejszych przebojów na jej płycie, ale...

 • Lorde rozpoczyna prace nad płytą

  Nowozelandzka wokalistka Lorde już w marcu ma nagrać pierwsze utwory na drugi studyjny album.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński i jego muzyka

  Paweł Małaszyński nowy rok rozpoczyna iście koncertowo. Aktor, który ze swoim zespołem Cochise w najbliższym czasie planuje zagrać wiele koncertów jest nie tylko jego wokalistą, ale też pisze teksty. Czym się inspiruje? "Życiem" - mówi Małaszyński.

 • Bjork rozpoczyna pracę nad nowym albumem

  Po trzech latach od premiery albumu "Biophilia" islandzka wokalistka rozpoczęła pracę nad kolejną płytą. Nowy materiał Bjork ma ukazać się w 2015 roku.

 • Doniu tłumaczy się z "Czarnej soboty"

  ..."Jedni organizują marsze, inni zapalają znicze, składają kwiaty lub spędzają czas z bliskimi, ja nagrałem utwór" - pisze w swoim oświadczeniu Doniu , którego "Czarna sobota" jest wyrazem odczuć w obliczu katastrofy pod Smoleńskiem.

 • Rozpoczyna się 19. Forum Kina Europejskiego

  Konkursy na najlepsze debiuty: europejski i polski, a także retrospektywy twórców europejskiego kina znalazły się w programie 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w piątek, 7 listopada, rusza w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają m.in. Peter Greenaway, Antonio Saura, Kasia Smutniak i Siergiej Łoźnica.

 • Katarzyna Grochola znowu zakochana! Tym razem będzie szczęśliwa?!

  ..."Prosisz, żebym się rozebrała. Żebym stanęła przed tobą naga. Żebym ściągnęła z siebie wszystko, co ci przeszkadza być ze mną blisko "- tymi słowami rozpoczyna swój utwór "Nagość" Katarzyna Grochola. Czyżby ostatnio w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna? Nie jest tajemnicą, że dotychczas gwiazda nie zaznała zbyt wiele szczęścia w miłości... "Mój pierwszy mąż był dobry i miły, ale ja zakochałam...

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.