• Informacje na temat:

  utwór skomponowany

Artykuły na temat: utwór skomponowany
 • "Pakt": Premiera z nową piosenką

  ..."Nie wiesz nic" to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO - drugi sezon serialu Pakt w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej.

 • "We Are The World": Muzyka zmienia świat

  Dokładnie 30 lat temu, 7 marca 1985 roku, opublikowany został charytatywny singel "We Are The World", skomponowany przez Michaela Jacksona i Lionela Richiego.

 • Uczestnicy konkursu Eurowizji krytykują Salvadora Sobrala! "Ma problemy z głową"

  ...27-letni Salvador Sobral wygrał 62. Konkurs Piosenki Eurowizji, prezentując skomponowany przez siostrę kameralny utwór "Amar Pelos Dois", odbiegający od typowych eurowizyjnych hitów. Zdaniem rywali zgarnął nagrodę nie dzięki piosence, a "taniemu teatrzykowi", który zaprezentował.

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Nergal komponuje utwory na płytę Dody?!

  Adam Darski , od 19 lat lider black-death-pagan metalowego zespołu Behemoth napisał piosenkę na nowy album swojej różowej dziewczyny.

 • Krystyna Prońko przerabia hiphopowy klasyk "Oszuści"

  W sieci pojawił się teledysk do nowej wersji utworu "Oszuści" grupy Flexxip, który przerobiła Krystyna Prońko.

 • Barwy szczęścia

  Rick proponuje Hubertowi, by skomponował utwory, które znajdą się na płycie Ernesta. Chłopak może dużo zarobić, gdyż zapewni mu doskonałe warunki finansowe....

 • "The Voice Of Poland": Michał Sobierajski wreszcie zadebiutuje!

  "Część" to utwór zapowiadający debiutancki album Michała Sobierajskiego, bohatera drugiej edycji programu "The Voice Of Poland".

 • Olga Bończyk rozgoryczona! "Mam żal do rodziny Zbyszka"

  ...z najważniejszych na jej płycie. Dotąd nie miała przeboju, a utwór przyjaciela mógł to zmienić.  "W mediach powiedziałam, że go nagram, a teraz okazało się, że prawdopodobnie ktoś inny zaśpiewa tę(...)". Nic mi o tym nie wiadomo Jacek Cygan już po śmierci artysty wspominał, jak Wodecki wręczył mu swoją kompozycję.  "To typowo „Zbyszkowy” walc, bardzo piękny utwór z wokalizą. Napisałem o tym, żeby...

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

Wideo na temat: utwór skomponowany
 • "Pakt": Pablopavo i Ludziki - "Nie wiesz nic"

  "Nie wiesz nic" to utwór napisany i skomponowany przez Pablopavo i Ludziki, który zapowiada najnowszą produkcję HBO - drugi sezon serialu "Pakt" w reżyserii Leszka Dawida, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Tajemniczość, nieostrość w opowiadaniu historii, a także splot zagadek i zaskoczeń to bodźce zaczerpnięte z serialu, które zainspirowały Pablopavo, aby po raz pierwszy stworzyć piosenkę do

 • "Salem": Pełny zwiastun 3. sezonu

  motyw muzyczny serialu, czyli utwór “Cupid Carries a Gun".

 • Współpracował z Górniak, Urbańską i Kazadi. Teraz zaśpiewa w "Must Be The Music"

  Brian Allan mieszka w naszym kraju od 11 lat. W tym czasie udało mu się współpracować z wieloma polskimi artystami. To on skomponował muzykę i napisał tekst Edycie Górniak do utworu "Loving You" - pierwszego singla z krążka "E.K.G". Brian Allan zaprosił także do współpracy Nataszę Urbańską i Patricię Kazadi, które wzięły udział w projekcie muzycznym "Poland... Why Not?". W związku z nim Urbańska i Kazadi nagrały teledyski w USA, a Natasza dała popis swoich "umiejętności" w jednym z klubów w...

Dyskusje na temat: utwór skomponowany