• Informacje na temat:

  utwór wykonany

Artykuły na temat: utwór wykonany
Zdjęcia na temat: utwór wykonany
Wideo na temat: utwór wykonany
 • Takiego wykonania utworu Zbyszka Wodeckiego jeszcze nie było?

  Zobaczcie fragment pierwszego odcinka "Śpiewajmy razem. All Together Now", którego premiera w środę o godzinie 20.30. Karol z Krakowa fenomenalnie wykonał numer „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbyszka Wodeckiego.

 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...

 • Kuba Badach i Edyta Górniak wystąpili razem. Wzruszające wykonanie!

  wokalistka jest pod dużym wrażeniem umiejętności Kuby Badacha, z którym zaśpiewała utwór. Zresztą także publiczność doceniła jego kunszt i nagrodziła gromkimi brawami.

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

Dyskusje na temat: utwór wykonany
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  świetne piosenki, najlepsze w wykonaniu dwóch Bodo, kocham utwór "Murka", powinien byc wykonany na scenie, a nie w pijackiej knajpie. Gąsiorowska - idź bawić dzieci w domu i rób im domowe przedszkole. Jako artystka - do bani.