• Informacje na temat:

  utwór wykonuje

Artykuły na temat: utwór wykonuje
 • ...utwór Wandy Warskiej lub Andrzeja Kurylewicza, wpłacił na jej konto 1000 złotych plus VAT. Jeśli koncert składałby się z dziesięciu utworów, artysta musiałby wysupłać z portfela aż 10 tys. złotych(...)" - podkreśla córka muzyków. Głos w sprawie w końcu postanowił zabrać sam Możdżer, tłumacząc, że ilekroć wykonywał wspomniany utwór Kurylewicza, organizator koncertu odprowadzał należne opłaty "organizacji...

 • "Must Be The Music": 22-latka zaśpiewała utwór Piotra Roguckiego (wideo)

  Już w najbliższą niedzielę (12 października) w "Must Be The Music" Jagoda Wojciechowska zaśpiewa piosenkę jurora Piotra Roguckiego w zmienionej, zaskakującej aranżacji.

 • Ania Przybylska nadal jest w sercu Piaska. Wokalista zadedykował jej piosenkę!

  W repertuarze Andrzeja "Piaska" Piasecznego (44 l.) to utwór wyjątkowy, doskonale znany widzom serialu "Złotopolscy". Artysta wykonuje go na każdym swoim koncercie. Ku pamięci Anny Przybylskiej!

 • Damien Rice nie da ci autografu

  Damien Rice nie wykonuje swoich utworów, on się nimi staje. Znakomity irlandzki wokalista wrócił po ośmioletniej przerwie. Już bez Lisy Hannigan. Kim jest Lisa Hannigan? Miłością jego życia. Ale po kolei...

 • Rena Rolska: Tajemnica wyszła na jaw przypadkiem

  Gdy przez lata Rena Rolska wykonywała utwór „Nie oczekuję dziś nikogo”, często zastanawiała się, kto napisał dla niej tak piękną muzykę. Prawdy dowiedziała się dopiero po długim czasie.

 • Złote Globy 2015: John Legend z nagrodą za najlepszą piosenkę

  Złoty Glob za najlepszą piosenkę w filmie zdobyli John Legend i raper Common za utwór "Glory" z filmu "Selma". Bohaterką internetu została jednak żona Legenda - Chrissy Teigen.

 • "M jak miłość": Tomek wróci do serialu!

  Do obsady "M jak miłość" w 1389. odcinku dołączy Rafał Szatan, prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan! Muzyk zagra Eryka, pianistę, który wystąpi w bistro Za Rogiem. Gdy razem z Joasią wykonywać będą utwór dla zmarłego Tomka, Chodkowska... ujrzy swojego zmarłego męża!

 • Była żona Phila Spectora: On wciąż mi to robi

  40 lat po rozstaniu z żoną Ronnie Spector odsiadujący karę więzienia producent Phil Spector wciąż zabrania jej wykonywać na koncertach utwory jego autorstwa.

 • Krzysztof Krawczyk tłumaczy się z playbacku w Opolu. Obwinia dziennikarzy i TVP

  Krzysztof Krawczyk (72 l.) świętował na festiwalu w Opolu jubileusz. Wokalista zaliczył na scenie jednak wpadkę - podczas wykonywania jednego z utworów zaczął rozmawiać z publicznością, zapominając, że śpiewa z playbacku. Dziś tłumaczy się z opolskiej kompromitacji.

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

Zdjęcia na temat: utwór wykonuje
Wideo na temat: utwór wykonuje
 • "Rojst": Piosenka Brodki nadaje klimat

  Serial "Rojst" promuje cover "Wszystko, czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej wykonywany przez Monikę Brodkę. Jak artystka przygotowywała się do nagrania utworu?

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Jane Lynch śpiewa

  Jane Lynch (serialowa Sue Sylvester) wykonuje utwór "Vogue".

 • Colombiana

  Zoe Saldana ("Avatar" i "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3"! Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu - zabicia gangstera, który...

Dyskusje na temat: utwór wykonuje
 • Re: "Singielka": Uwielbiam Monikę!

  Mam pytanie kto wykonuje utwór który leci w tle w scenie kiedy singielka patrzy w komputer po zerwaniu z Mikołajem to jest chyba 68 odc. Jest piękny plis podpowiecie

 • Re: „ROSARIO”: Kompletując obsadę do „Rosari...

  i dokumenty. Udaje mu się dotrzeć do baru meksykańskiego Plaza Garibaldi, gdzie poznaje Rosario, córkę tragicznie zmarłego śpiewaka mariachi, która sama w tym barze wykonuje muzykę rancheras. Dziewczyna pomaga(...) fragment w którym po jednym z nieporozumień, między Francisco a Rosario dochodzi pomiędzy nimi do pojedynku na rancheras. Najpierw jedno z nich śpiewa wybrany utwór, a drugie ma za zadanie