• Informacje na temat:

  utwór zatytułowany

Artykuły na temat: utwór zatytułowany
 • Posłuchaj nowego utworu Janet Jackson

  ...poczęte przy twojej piosence". Nowy album, jeszcze nie zatytułowany, artystka wyda w lutym. Będą na nim nie tylko utwory romantyczne, ale i kawałki taneczne. "Uwielbiam tańczyć, ale lubię też wolne piosenki i te, dobre do sypialni" - powiedziała artystka. W ubiegłym miesiącu w sieci miał premierę taneczny utwór "Feedback". Posłuchaj tego nagrania .

 • LemON "Jutro": ...żeby takie numery grało radio

  "Jutro" to najnowszy singiel grupy LemON. Utwór zapowiada płytę "Scarlett", która ukaże się 24 listopada 2014 roku.

 • Natalia Kukulska zrozpaczona po tym, co zobaczyła w TVN!

  Choć od śmierci Anny Jantar (†29) minie w przyszłym roku 40 lat, pamięć o artystce jest wciąż żywa.   Niemała w tym zasługa jej jedynej córki, Natalii Kukulskiej, która dba o dorobek zarówno mamy, jak i taty, Jarosława Kukulskiego (†66). Piosenkarka co jakiś czas organizuje koncerty z ich piosenkami.  Niedawny, zatytułowany "Życia mała garść", miał miejsce w dzień matki 26 maja na warszawskim...

 • Clock Machine rozrusza każdą pupę? (posłuchaj "Wonderland")

  Krakowska grupa Clock Machine prezentuje nowy singel "Wonderland". Porywające do tańca nagranie to drugi utwór promujący debiutancką płytę "Greatest Hits".

 • Brodka kopiuje Nosowską? Posłuchaj!

  W sieci pojawił się już nowy utwór Moniki Brodki zatytułowany "W pięciu smakach". Numer zwiasuje jej trzeci krążek pt. "Granda". Posłuchajcie!

 • Mark Knopfler: Poznaj szczegóły nowej płyty "Tracker"

  17 marca ukaże się kolejny solowy album Marka Knopflera. Płyta zatytułowana "Tracker" zawiera 11 nowych utworów.

 • Muzyczna uczta!

  W środę 15 czerwca polscy widzowie zobaczą przebojowy odcinek serialu "Chirurdzy". Odcinek zatytułowany "Dźwięki muzyki" napisała sama Shonda Rhimes - twórczyni serialu.

 • Queen: Freddie Mercury jakiego nie znacie (album "Queen Forever")

  Trzy niewydane wcześniej utwory Queen z Freddiem Mercurym pojawią się na nowym albumie zatytułowanym "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.

 • Grabowski wydaje... płytę

  .... W 2008 roku wystąpił gościnnie na płycie punk-rockowego zespołu KSU, z którym zaśpiewał utwór "Po drugiej stronie drzwi". Posłuchaj:

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

Wideo na temat: utwór zatytułowany
 • "Eli Stone": George Michael - Feeling Good

  "Eli Stone" (utwór "Feeling Good" w wykonaniu George'a Michaela) "Eli Stone" to amerykański dramat prawniczy przedstawiający historię Elli'ego Stone'a - adwokata, u którego lekarze wykrywają(...) był zatytułowany tak jak piosenki piosenkarza (np. "Freedom", "Wake Me Up Before You Go-Go", "Heal the Pain").

 • Papusza

  "Papusza" to oparta na faktach dramatyczna historia Bronisławy Wajs, pierwszej romskiej poetki, która spisała swoje wiersze. To też historia spotkania poetów: Jerzy Ficowski dostrzegł jej wielki talent, zachęcił, aby zapisywała swoje utwory, i przetłumaczył je na język polski. W 1956 roku ukazał się pierwszy tomik poezji Bronisławy Wajs zatytułowany "Pieśni Papuszy". Nie byłoby to możliwe bez wstawiennictwa i pomocy trzeciego poety - Juliana Tuwima. "Gila" Papuszy (tak poetka nazywała swoje...

 • Maryla Rodowicz śpiewa dla Ukrainy

  Maryla Rodowicz skończyła nagrywanie piosenki, którą napisała specjalnie dla Ukrainy! Utwór zatytułowała "Warto czekać".

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...