• Informacje na temat:

  utwory napisane

Artykuły na temat: utwory napisane
 • "13 powodów": Selena Gomez nagrała utwór do serialu

  Piosenka "Back To You" trafi na ścieżkę dźwiękową nadchodzącego drugiego sezonu produkcji Netflixa.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Zenon Martyniuk napisał piosenkę dla Piotra Żyły!

  Jego kalendarz jest szczelnie wypełniony, ale mimo to Zenon Martyniuk cieszy się, że ludzie słuchają disco polo. Jednym z miłośników tej muzyki jest Piotr Żyła. Sportowiec, który właśnie pobił rekord Polski, przyznaje, że skoczne piosenki dodają mu energii do skoków. - Najczęściej słucham grupy Akcent. Ich utwory znam na pamięć - powiedział "Rewii". Właśnie dlatego chciał, aby zespół zagrał...

 • Madonna "Rebel Heart": Sześć nowych utworów wokalistki

  Przedwczesny wyciek materiału demo Madonny sprawił, że gwiazda pop postanowiła przejść do kontrataku. Artystka opublikowała sześć nowych utworów oraz zapowiedziała płytę "Rebel Heart".

 • Olga Bończyk nagra płytę z piosenkami napisanymi dla... Zbigniewa Wodeckiego

  Olga Bończyk, czyli mecenas Sylwia Paszkowska z "Barw szczęścia", przygotowuje się do nagrania płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla jej zmarłego w ubiegłym roku przyjaciela, Zbigniewa Wodeckiego. - Nie zdążył ich nagrać - mówi aktorka.

 • Tau: Utwory niektórych raperów prowadzą do depresji i samobójstw

  Raper Tau, znany wcześniej jako Medium, po raz kolejny postanowił podzielić się przemyśleniami dotyczącymi wiary oraz polskiego rapu. Tym razem poruszył temat tekstów w rodzimym hip hopie.

 • "Ranczo": Paweł Królikowski napisał ponad 300 piosenek!

  Paweł Królikowski zaczął pisać wiersze i teksty piosenek jeszcze jako nastolatek. Sprawiało mu to wielką frajdę, choć pisał... do szuflady. Marzył, by utwory z jego słowami śpiewały największe gwiazdy polskiej estrady i wierzył, że kiedyś wreszcie przebije się jako tekściarz. Aktor z sentymentem wspomina czasy, kiedy współtworzył program "Truskawkowe studio", w którym utalentowane dzieciaki...

 • "The Christmas Song" - najpopularniejszy utwór na Boże Narodzenie

  Nie "Last Christmas" Wham!, nie "Do They Know It's Christmas" Band Aid, ale licząca 70 lat "The Christmas Song" to najpopularniejsza bożonarodzeniowa piosenka na świecie.

 • Doda napisała piosenkę dla narzeczonego! Będzie hit?

  Doda (31 l.) postanowiła wyznać miłość Emilowi Haidarowi (34 l.) w nietypowy sposób!

 • Lana Del Rey nagrywa dla Tima Burtona

  Lana Del Rey napisała dwa utwory do nowego filmu Tima Burtona "Wielkie oczy".

Wideo na temat: utwory napisane
 • Anna Wendzikowska napisała bajkę

  Anna Wendzikowska postanowiła pomóc niedożywionym dzieciom i napisała bajkę, która ma uświadomić najmłodszym konieczność pomagania innym. Wendzikowska nie wyklucza, że w przyszłości napisze kolejne utwory dla dzieci, przyznając jednak, że pisanie dla najmłodszych czytelników jest bardzo trudne.

 • Jesienią premiera nowego solowego albumu Piotra Roguckiego

  Piotr Rogucki pracuje nad dwoma albumami. Solowy krążek ma ukazać się jesienią tego roku. Będzie to tzw. concept album, zawierający utwory napisane do określonej fabuły. Rogucki do współpracy zaprosił kilkoro wokalistów występujących w programie „Must Be the Music”. Jednocześnie powstaje nowy krążek grupy Coma.

 • Kaja Paschalska - Przyjaciel Od Zaraz

  Kaja Paschalska - Przyjaciel Od Zaraz: Utwór okazał się najlepszy w konkursie Debiuty na KFPP Opole 2001. Słowa napisał Andrzej Piaseczny.