• Informacje na temat:

  utwory oddali

Artykuły na temat: utwory oddali
 • Edyta Górniak popłakała się na festiwalu w Sopocie. Tak oddała hołd Arethcie Franklin

  Edyta Górniak (45 l.) w Operze Leśnej w Sopocie oddała hołd zmarłej Arethcie Franklin (†76 l.). Piosenkarka nie kryła wzruszenia, wykonując jej utwór "(You Make Me Feel) Like Natural Woman". "Zmarła dziś jedna z największych artystek na świecie, to ogromna strata dla całej muzyki. Była dla mnie inspiracją" - powiedziała Edyta Górniak podczas swojego występu na Top of the Top Sopot Festival 2018. Otrzymała owacje na stojąco.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Alicja Bachleda-Curuś bardzo przeżyła śmierć Zbigniewa Wodeckiego. Chce mu oddać hołd

  Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) bardzo przeżyła śmierć swojego mistrza, Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.). Znajoma aktorki wyjawia, że do teraz trudno jej się pogodzić z jego odejściem. Podobno w wyjątkowy sposób chce mu oddać hołd.

 • Miuosh oddał hołd Janowi "Kyksowi" Skrzekowi

  W związku ze śmiercią muzyka Śląskiej Grupy Bluesowej raper Miuosh nagrał utwór "Cisza".

 • Marina żali się! "Komuś coś ukradłam? Piszą, że lepiej by było oddać pieniądze na fundację"

  Marina Łuczenko-Szczęsna (28 l.) udzieliła wywiadu jednej z kolorowych gazet. Oczywiście głównie ubolewa nad hejtem Polaków, którzy zazdroszczą jej luksusowego życia...

 • 10 polskich utworów rapowych na walentynki

  Walentynki. Dla jednych to ostateczny argument za tym, że nasze społeczeństwo się zamerykanizowało, dla drugich - idealna okazja, by jeszcze bardziej uszczęśliwić drugą połówkę. My zaś specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu kawałków z rapowego poletka, które mówią o miłości.

 • Odda matce nerkę?

  ...brytyjskiego programu telewizyjnego "The X Factor". W 2009 roku piosenkarka wydała album "Overcome", na którym poza singlem "Bad Boys" znalazły się także utwory "Broken Heels" i "All Night Long". FB.init...

 • Zaz oddaje hołd Paryżowi (nowa płyta "Paris")

  Na 10 listopada wyznaczono datę premiery nowej płyty Zaz - jednej z największych obecnie gwiazd piosenki francuskiej. "Paris" to hołd oddany stolicy Francji.

 • Filharmonii Łódzkiej, że organizuje nielegalny koncert z muzyką jej ojca. Utwory wykonywać ma Dominik Wania. Na post zareagował Tomasz Bęben, dyrektor Filharmonii Łódzkiej. "Jestem totalnie zaskoczony(...), nagrania i aranżacje. Jako pianistka wykonuje utwory ojca w Piwnicy Artystycznej Kurylewiczów. Obecnie to jedno z niewielu miejsc, gdzie można posłuchać na żywo twórczości Andrzeja Kurylewicza i Wandy...

 • Proletaryat "Nie wyrażam zgody": Bunt to sprzeciw

  Utworem "Nie wyrażam zgody" po pięciu latach przypomina o sobie grupa Proletaryat. Kwartet z Pabianic wiosną wyda nową płytę "Oko za oko".