• Informacje na temat:

  uwagi przykłada

Artykuły na temat: uwagi przykłada
 • "M jak miłość": Marcin Bosak zmienił się dla ukochanej...

  Marcin Bosak, którego wkrótce - po 12-letniej przerwie - znów oglądać będziemy jako Kamila Gryca w "M jak miłość", nie kryje, że kiedyś nie przykładał zbyt dużej uwagi do tego, jak wygląda. Ostatnio jednak aktor zaczął bardzo dbać o swój image... To podobno zasługa jego ukochanej - Marii Dębskiej, czyli Weroniki Nowackiej z "W rytmie serca".

 • Zobacz taniec SiStars!

  Grupa SiStars przykłada dużo uwagi do produkcji wideoklipów. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt aż dwóch nominacji do Fryderyków 2004, właśnie w kategorii wideoklip roku - za "Freedom" i "Sutra". Teraz na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk SiStars do piosenki "My Music". O jego realizacji opowiedział nam Bartek Królik.

 • Nie zna się na modzie

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie przykłada zbyt dużej wagi do mody. Nie lubi kupować ubrań. Nawet wyprawa do sklepu po zwykłe dżinsy jest dla niego... katorgą.

 • 70 lat Diany Ross

  Amerykańska wokalistka Diana Ross obchodzi w środę (26 marca) 70. urodziny. Mimo wieku, nie rezygnuje z występów na estradach całego świata. Przyznaje jednak, że teraz większą wagę przykłada do relacji z pięciorgiem swoich dzieci.

 • Krzysiek Ibisz nie chce być jak Rozenek! Podał swój prawdziwy wiek!

  Popularny prezenter w telewizji pracuje od wielu lat. Na wizji wygląd jest ważny, dlatego Ibisz przykłada do tego sporo uwagi. Efekty są takie, że gwiazdor wygląda coraz młodziej, z czego zaczęła się podśmiewać cała Polska.  Ibisz zapewnia, że nie ma z tym problemu. Podkreślił też, że nie zamierza ukrywać swojego prawdziwego wieku, jak niektóre jego koleżanki. Cóż, chyba nie ma wyjścia, gdyż za...

 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Ma status gwiazdy, jednego Oscara, ale nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a?

 • Radek Pestka nie boi się, że dostanie w twarz na ulicy

  Jak sam przyznaje, ostatnio trochę zmienił styl ubierania się na bardziej "światowy". Nie stroni więc od koturn i dodatków, które zazwyczaj zarezerwowane są dla płci pięknej. "Zacząłem przykładać do tego coraz większą wagę. Chcę, żeby nie było to ściśle ograniczone do ram Polski" - tłumaczy. Na co dzień stara się jednak ubierać bardziej "po polsku" - nie w obawie, że mógłby oberwać na ulicy...

 • Varius Manx: Bez obaw

  Muzycy grupy Varius Manx nie boją się, że są przez publiczność kojarzeni jedynie ze swymi największymi przebojami. Jak wyznali w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL, do każdej z piosenek przykładają się tak samo i tak naprawdę jedynie od publiczności zależy, która z nich stanie się przebojem. Ich nowy album "Eno" trafił właśnie do sklepów, a promuje go singel z utworem "Jest w nim".

 • "Klan": Izabela Trojanowska lubi być dopięta na ostatni guzik

  ...i przymierzam ubrania - wyznała w wywiadzie. Izabela Trojanowska zawsze ogromną wagę przykłada do dodatków. - Odpowiednio dobrane dodatki potrafią przekształcić nawet prostą sukienkę w szykowną...

 • Odważna sesja Lindsay Lohan

  Naga, inspirowana Marilyn Monroe sesja Lindsay Lohan dla "Playboya" za sprawą przecieku trafiła do internetu, jeszcze przed oficjalną premierą. Aktorka bardzo broni tych zdjęć, mówiąc, że nie chodzi o zwrócenie na siebie uwagi, ale dodanie sobie odwagi.

Zdjęcia na temat: uwagi przykłada
Wideo na temat: uwagi przykłada
 • Woliński: Mam koszulkę, którą nosiła Rihanna!

  Dawid Woliński przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu. Co chwila raczy nas kolejnymi zdjęcia z siłowni, na których pręży swoje wyrzeźbione ciało. Tyle samo uwagi poświęca kupowaniu ubrań i butów! Pochwalił się, że samych sportowych butów ma 25 par! Do tego nosi koszulkę, którą kiedyś miała na sobie Rihanna. Zazdrościcie? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Miłość z księżyca

  "Cokolwiek spadnie z nieba, możesz zachować". To niepisane prawo kazachstańskich stepów, które chciwie przestrzegane jest przez mieszkańców małej wioski. Na co dzień zbierają gruz kosmiczny pochodzący z pobliskiej stacji kosmicznej Bajkonur. Ostatnimi dwoma młodymi mieszkańcami wioski jest Iskander zwany Gagarin oraz szalona Nazira, która potajemnie kocha się w chłopaku. Ten jednak nie zwraca uwagi na jej dość niekonwencjonalne amory, ponieważ Iskander zafascynowany jest Bajkonurem,...

 • Zagubieni w miłości

  Typowy dzień w zatłoczonym paryskim metrze. Nikt nie zwraca uwagi na nikogo, nawet na żebraczkę, która w geście rozpaczy uderza w twarz przypadkową kobietę. Ta próbuje ukryć emocje. Gdy wysiada, podbiega do niej młody mężczyzna, aby zapytać o powód przykrego incydentu. To Daniel - wrażliwy i sentymentalny trzydziestolatek, który obserwując ludzi, próbuje poznać logikę ich zachowań. Nazbyt jednak przeżywa wszystko, co go otacza i nie potrafi nabrać do tego dystansu. Jest typowym idealistą, dla...