• Informacje na temat:

  uwodzicielskie spojrzenia

Artykuły na temat: uwodzicielskie spojrzenia
 • Jestem naprawdę gorący

  Seksowny przystojniak o romantycznym i uwodzicielskim spojrzeniu odwiedził Polskę pod koniec wakacji. Przeczytajcie, czym Joe Manganiello, gwiazda "Czystej krwi", podzielił się tylko z nami.

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • Weronika Rosati przyłapana z tajemniczym mężczyzną! Kto to?

  ...czas w Krakowie. Towarzysz okazywał żywe zainteresowanie Weronice Rosati i jej córce, zaś ona posyłała mu uwodzicielskie spojrzenia i uśmiechy. Jest już gotowa na nowy związek czy dziennikarze "Twoje...

 • "Przeminęło z wiatrem": Mija 75 lat od premiery

  Dokładnie 75 lat temu na ekrany amerykańskich kin trafiło "Przeminęło z wiatrem" - jedna z najbardziej dochodowych produkcji w historii kina z głównymi rolami Vivien Leigh i Clarke'a Gable'a.

 • „Klan”: Milecka znów zagnie parol na Lubicza!

  Po burzliwym rozstaniu z doktorem Górzyńskim (Maciej Makowski) Barbara (Aldona Orman) przypomni sobie o... Lubiczu (Tomasz Stockinger) i postanowi za wszelką cenę znów się do niego zbliżyć. Myśl, że Paweł jest szczęśliwy z Wigą (Dorota Kamińska), nie będzie jej dawała spokoju!

 • Tragiczna noc Aniston i Owena

  Na amerykańskich ekranach kilka dni temu zadebiutował thriller oparty na bestsellerowej powieści Jamesa Siegela, "Derailed" . Bohaterów filmu grają Jennifer Aniston ( "Bruce Wszechmogący" ) i Clive Owen ( "Bliżej" ). W Polsce film pojawi się 13 stycznia.

 • Robert Gawliński: Synowie sprawili, że zwolnił tempo

  Synowie Roberta Gawlińskiego (52 l.), 23-letnie bliźniaki Benjamin i Emanuel, podobni są do ojca jak dwie krople wody - to samo uwodzicielskie spojrzenie, ta sama burza włosów. Czy na tym podobieństwa się kończą? Wciąż pamięta uczucie szczęścia, gdy jego żona Monika powiedziała mu że jest w ciąży. Po USG radość ustąpiła miejsca... załamaniu. - Okazało się, że urodzą się bliźniaki. Myślałem same...

 • "M jak miłość": Mucha na randce!

  Już wkrótce Madzia (Anna Mucha) umówi się na pierwszą randkę... I jej "wybrankiem" zostanie ojciec Mirki! A widzowie zobaczą ich "tete-a-tete" już we wtorek, 11 grudnia, w najnowszym odcinku "M jak miłość".

 • Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: Miłość na zakręcie?

  Oboje mają wybuchowe charaktery, w ich małżeństwie ciągle iskrzy. W ostatnich miesiącach powodów do konfliktów nie brakuje.

 • Amber Heard: Ambitna bestia

  Z każdym nowym filmem jej akcje w Hollywood rosną. Czy po roli u boku Johnny'ego Deppa w "Dzienniku zakrapianym rumem" będzie już prawdziwą gwiazdą?

Wideo na temat: uwodzicielskie spojrzenia
 • Podróż na sto stóp

  Reżyser niezapomnianej "Czekolady" ponownie zaprasza nas na wyprawę do świata smaków lecz tym razem serwuje potrawę bardziej egzotyczną przyprawioną szczyptą miłości i nutką rywalizacji. Dystyngowana Madame Malory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego...

 • Chodorkowski

  Chodorkowski jest próbą obiektywnego i prawdziwego spojrzenia na kontrowersyjnego rosyjskiego przedsiębiorcę, wzbudzającego międzynarodowe zainteresowanie, choć od wielu lat przebywającego w więzieniu. "Nie chciałem robić z Chodorkowskiego ani diabła, ani tym bardziej świętego. Starałem się po prostu przedstawić zróżnicowany obraz tego człowieka" - tłumaczy reżyser. Prace nad filmem trwały pięć lat - od 2005 do 2010 roku. Budżet wyniósł zaledwie 400 000 euro, choć zdjęcia kręcono w różnych...

 • Elena

  Władimir i Elena - starsze małżeństwo - mieszkają w luksusowym apartamencie w Moskwie. Ich wzajemne relacje przypominają układ. Dzieli ich wiele, ale łączy jedno: on ma pieniądze, ona zapewnia mu opiekę. Pewnego dnia, gdy Władimir trafia do szpitala, uświadamia sobie, że jego dni są policzone. Postanawia zapisać cały majątek córce, pozostawiając Elenie wyłącznie comiesięczną dożywotnią pensję. Brak perspektyw na finansową pomoc dla syna z pierwszego małżeństwa z nieśmiałej i poddanej żony...