• Informacje na temat:

  val kilmer aktor

Artykuły na temat: val kilmer aktor
 • Val Kilmer znów zmaga się z chorobą!

  Val Kilmer (58 l.), niestety, jest w coraz gorszym stanie.

 • Val Kilmer w horrorze

  Amerykański aktor Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Batman Forever", "Tombstone" ) wyraził zgodę na występ w horrorze "Nine Miles Down". Produkcja rozpocznie się jesienią tego roku w Afryce Południowej.

 • Val Kilmer w coraz gorszym stanie! Została mu tylko modlitwa?

  Val Kilmer (57 l.) choruje na nowotwór gardła. Gwiazdor nie chce się jednak poddać leczeniu. Znajomi stracili już nadzieję, że uda mu się wyzdrowieć...

 • Val Kilmer znalazł producentów

  Aktor Val Kilmer ( "Święty" , "Jezioro Salton" ) podpisał umowę z producentami swojego najnowszego projektu. Gwiazdor zrealizuje film "Blind Horizon" dla firmy produkcyjnej Emmett/Furla Films. Realizacja rozpocznie się w 2004 roku.

 • Val Kilmer w Gruzji

  Val Kilmer przyjechał do Gruzji, by wziąć udział w zdjęciach do filmu o zeszłorocznej wojnie rosyjsko-gruzińskiej - podał we wtorek współproducent filmu Papuna Dawitaja. Aktor zagra reportera relacjonującego wojnę.

 • Val Kilmer poprowadzi festiwal

  Val Kilmer, gwiazda serii filmów o Batmanie, na Sante Fe Film Festival pojawi się w roli prowadzącego. Organizatorzy podjęli decyzję o zatrudnieniu aktora nie zważając na krążące wokół kontrowersje - Kilmer jeszcze niedawno mocno krytykował stan, w którym będzie odbywać się impreza, za co potem musiał publicznie przeprosić.

 • Zakurzony Val Kilmer

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Jezioro Salton" , "Aleksander Wielki" ) dołączył do gwiazdorskiej obsady filmu "Ask the Dust", który przygotowuje scenarzysta i reżyser Robert Towne ( "Chinatown" , "Mission: Impossible 2" , "Tequila Sunrise" ). Obraz będzie adaptacją powieści autorstwa Johna Fante.

 • Val Kilmer nie jest święty

  Val Kilmer ( "Jezioro Salton" ) nie zagra w filmie "The Prophet: The Story of Joseph Smith", opowiadającym o założycielu kościoła Mormonów. Aktor podobno nie ma wystarczająco "świętego wyglądu". Mimo zaawansowanych rozmów, producenci obrazu ostatecznie nie zdecydowali się powierzyć Kilmerowi roli Josepha Smitha, uważanego za proroka i świętego.

 • Val Kilmer na tropie mordercy

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Jezioro Salton" ) być może obejmie ważną rolę w dreszczowcu "Collateral". Aktor chce wcielić się w detektywa, który ściga płatnego mordercę. W głównych bohaterów filmu - zabójcę i porwanego przez niego taksówkarza - wcielą się Tom Cruise ( "Raport mniejszości" ) i Jamie Foxx ( "Męska gra" ).

 • Val Kilmer w filmie "Killer Instinct"

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Pollock" , "Batman Forever") kończy negocjacje w sprawie swego udziału w filmie "Killer Instinct". Produkcją zajmie się hollywoodzka wytwórnia New Line Cinema.