• Informacje na temat:

  val kilmer aktor

Artykuły na temat: val kilmer aktor
 • Val Kilmer znów zmaga się z chorobą!

  Val Kilmer (58 l.), niestety, jest w coraz gorszym stanie.

 • Val Kilmer w horrorze

  Amerykański aktor Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Batman Forever", "Tombstone" ) wyraził zgodę na występ w horrorze "Nine Miles Down". Produkcja rozpocznie się jesienią tego roku w Afryce Południowej.

 • Val Kilmer w coraz gorszym stanie! Została mu tylko modlitwa?

  Val Kilmer (57 l.) choruje na nowotwór gardła. Gwiazdor nie chce się jednak poddać leczeniu. Znajomi stracili już nadzieję, że uda mu się wyzdrowieć...

 • Val Kilmer znalazł producentów

  Aktor Val Kilmer ( "Święty" , "Jezioro Salton" ) podpisał umowę z producentami swojego najnowszego projektu. Gwiazdor zrealizuje film "Blind Horizon" dla firmy produkcyjnej Emmett/Furla Films. Realizacja rozpocznie się w 2004 roku.

 • Val Kilmer w Gruzji

  Val Kilmer przyjechał do Gruzji, by wziąć udział w zdjęciach do filmu o zeszłorocznej wojnie rosyjsko-gruzińskiej - podał we wtorek współproducent filmu Papuna Dawitaja. Aktor zagra reportera relacjonującego wojnę.

 • Val Kilmer poprowadzi festiwal

  Val Kilmer, gwiazda serii filmów o Batmanie, na Sante Fe Film Festival pojawi się w roli prowadzącego. Organizatorzy podjęli decyzję o zatrudnieniu aktora nie zważając na krążące wokół kontrowersje - Kilmer jeszcze niedawno mocno krytykował stan, w którym będzie odbywać się impreza, za co potem musiał publicznie przeprosić.

 • Zakurzony Val Kilmer

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Jezioro Salton" , "Aleksander Wielki" ) dołączył do gwiazdorskiej obsady filmu "Ask the Dust", który przygotowuje scenarzysta i reżyser Robert Towne ( "Chinatown" , "Mission: Impossible 2" , "Tequila Sunrise" ). Obraz będzie adaptacją powieści autorstwa Johna Fante.

 • Val Kilmer nie jest święty

  Val Kilmer ( "Jezioro Salton" ) nie zagra w filmie "The Prophet: The Story of Joseph Smith", opowiadającym o założycielu kościoła Mormonów. Aktor podobno nie ma wystarczająco "świętego wyglądu". Mimo zaawansowanych rozmów, producenci obrazu ostatecznie nie zdecydowali się powierzyć Kilmerowi roli Josepha Smitha, uważanego za proroka i świętego.

 • Val Kilmer na tropie mordercy

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Jezioro Salton" ) być może obejmie ważną rolę w dreszczowcu "Collateral". Aktor chce wcielić się w detektywa, który ściga płatnego mordercę. W głównych bohaterów filmu - zabójcę i porwanego przez niego taksówkarza - wcielą się Tom Cruise ( "Raport mniejszości" ) i Jamie Foxx ( "Męska gra" ).

 • Val Kilmer w filmie "Killer Instinct"

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Pollock" , "Batman Forever") kończy negocjacje w sprawie swego udziału w filmie "Killer Instinct". Produkcją zajmie się hollywoodzka wytwórnia New Line Cinema.

Wideo na temat: val kilmer aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...