• Informacje na temat:

  val kilmer zdjęcia

Artykuły na temat: val kilmer zdjęcia
 • Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens: Ktoś chce im zaszkodzić?

  ...partnerami zostawali zawsze mężczyźni silni i odnoszący sukcesy. Sławny tenisista Marat Safin, wokalista Manu Lanvin i gwiazdorzy Hollywood: Dimitri Lekkos, Val Kilmer oraz Liam Neeson. Choć każdy...

 • Niskobudżetowy Val Kilmer

  Val Kilmer ( "Aleksander" ) dołączył do obsady niskobudżetowej (jak na warunki USA) i niezależnej produkcji "A West Texas Children's Story" - poinformował serwis "Variety".

 • Val Kilmer w więzieniu

  Val Kilmer wkrótce trafi do więzienia niedaleko swojego domu w Nowym Meksyku. Aktor w swoim najnowszym filmie zagra mężczyznę odsiadującego wyrok za zabójstwo.

 • Val Kilmer w filmie twórcy teledysków

  Val Kilmer ("The Doors", "Czerwona planeta" , "Willow") będzie gwiazdą filmu "Blind Horizon". Reżyserem filmu został debiutujacy w tej roli Michael Haussman, twórca reklamówek i wideoklipów, m.in. Madonny.

 • Val Kilmer na tropie mordercy

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Jezioro Salton" ) być może obejmie ważną rolę w dreszczowcu "Collateral". Aktor chce wcielić się w detektywa, który ściga płatnego mordercę. W głównych bohaterów filmu - zabójcę i porwanego przez niego taksówkarza - wcielą się Tom Cruise ( "Raport mniejszości" ) i Jamie Foxx ( "Męska gra" ).

 • Val Kilmer gwiazdą "Moscow Zero"

  Val Kilmer ( "Aleksander" , "Gorączka" , "The Doors" ) zagra główną rolę w psychologicznym horrorze "Moscow Zero". U jego boku wystąpią Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ) i Vincent Gallo ( "Jakoś to będzie" ).

 • Val Kilmer w królewskiej koronie

  Val Kilmer ( "Święty" , "Jezioro Salton" ) ostatnio wprost nie może opędzić się od nowych propozycji. Na amerykańskie premiery czeka kilka jego nowych filmów, a media wciąż donoszą o jego kolejnym angażu. Tym razem poinformowano, że gwiazdor zagra króla Filipa Macedońskiego w wielkim widowisku "Alexander".

 • "Collateral": Farina detektywem

  Dennis Farina ( serial "Crime Story", "Przekręt" , "Kasa albo życie" ) dołączył do obsady dreszczowca "Collateral". Jednocześnie poinformowano, że z występu w tym filmie zrezygnował Val Kilmer ( "Święty" ). Zdjęcia do projektu rozpoczną się w październiku.

 • W czwartym wymiarze kina

  "Czwarty wymiar" to tytuł filmu stworzonego wspólnie przez trzech reżyserów: Polaka Jana Kwiecińskiego, Rosjanina Aleksieja Fedorczenko i Amerykanina Harmony'ego Korine'a. W obsadzie produkcji, która wkrótce będzie pokazywana w Locarno i Edynburgu, jest Val Kilmer.

 • Skromne gwiazdy

  Val Kilmer i Colin Farrell w najbliższym czasie po raz drugi będą współpracować na planie filmu. Po realizacji wysokobudżetowej epickiej opowieści "Aleksander" Olivera Stone'a, aktorzy spotkają się podczas prac nad skromnym obrazem "What Love Is and What's It All About".