• Informacje na temat:

  val kilmer zdjęcia

Artykuły na temat: val kilmer zdjęcia
 • Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  ...zostały wyemitowane dwa sezony całkiem nowego serialu, w którym główną rolę zagrał Justin Bruening ("Ringer"). Jedyną zaletą produkcji był fakt, że głos KITT użyczył Val Kilmer. Ta wersja...

 • Niskobudżetowy Val Kilmer

  Val Kilmer ( "Aleksander" ) dołączył do obsady niskobudżetowej (jak na warunki USA) i niezależnej produkcji "A West Texas Children's Story" - poinformował serwis "Variety".

 • Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens: Ktoś chce im zaszkodzić?

  ...partnerami zostawali zawsze mężczyźni silni i odnoszący sukcesy. Sławny tenisista Marat Safin, wokalista Manu Lanvin i gwiazdorzy Hollywood: Dimitri Lekkos, Val Kilmer oraz Liam Neeson. Choć każdy...

 • Val Kilmer w więzieniu

  Val Kilmer wkrótce trafi do więzienia niedaleko swojego domu w Nowym Meksyku. Aktor w swoim najnowszym filmie zagra mężczyznę odsiadującego wyrok za zabójstwo.

 • Val Kilmer w filmie twórcy teledysków

  Val Kilmer ("The Doors", "Czerwona planeta" , "Willow") będzie gwiazdą filmu "Blind Horizon". Reżyserem filmu został debiutujacy w tej roli Michael Haussman, twórca reklamówek i wideoklipów, m.in. Madonny.

 • Val Kilmer na tropie mordercy

  Val Kilmer ( "Czerwona planeta" , "Jezioro Salton" ) być może obejmie ważną rolę w dreszczowcu "Collateral". Aktor chce wcielić się w detektywa, który ściga płatnego mordercę. W głównych bohaterów filmu - zabójcę i porwanego przez niego taksówkarza - wcielą się Tom Cruise ( "Raport mniejszości" ) i Jamie Foxx ( "Męska gra" ).

 • Val Kilmer gwiazdą "Moscow Zero"

  Val Kilmer ( "Aleksander" , "Gorączka" , "The Doors" ) zagra główną rolę w psychologicznym horrorze "Moscow Zero". U jego boku wystąpią Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ) i Vincent Gallo ( "Jakoś to będzie" ).

 • Val Kilmer w królewskiej koronie

  Val Kilmer ( "Święty" , "Jezioro Salton" ) ostatnio wprost nie może opędzić się od nowych propozycji. Na amerykańskie premiery czeka kilka jego nowych filmów, a media wciąż donoszą o jego kolejnym angażu. Tym razem poinformowano, że gwiazdor zagra króla Filipa Macedońskiego w wielkim widowisku "Alexander".

 • "Collateral": Farina detektywem

  Dennis Farina ( serial "Crime Story", "Przekręt" , "Kasa albo życie" ) dołączył do obsady dreszczowca "Collateral". Jednocześnie poinformowano, że z występu w tym filmie zrezygnował Val Kilmer ( "Święty" ). Zdjęcia do projektu rozpoczną się w październiku.

 • W czwartym wymiarze kina

  "Czwarty wymiar" to tytuł filmu stworzonego wspólnie przez trzech reżyserów: Polaka Jana Kwiecińskiego, Rosjanina Aleksieja Fedorczenko i Amerykanina Harmony'ego Korine'a. W obsadzie produkcji, która wkrótce będzie pokazywana w Locarno i Edynburgu, jest Val Kilmer.