• Informacje na temat:

  valentino

Artykuły na temat: valentino
 • Ricky Martin: Moim dzieciom nie brakuje matki!

  ...43-letni piosenkarz Ricky Martin od dwóch lat samotnie wychowuje synów bliźniaków - sześcioletnich Matteo i Valentino, których urodziła mu zaprzyjaźniona surogatka. Zdaniem piosenkarza maluchy świetnie radzą sobie bez matki!

 • "Zoolander 2": Ben Stiller i Owen Wilson na wybiegu

  Pokaz jesienno-zimowej kolekcji Valentino, który odbył się w ramach Tygodnia Mody w Paryżu, zamknęli wyjątkowi modele - Ben Stiller i Owen Wilson. Hollywoodzcy aktorzy promowali w ten sposób drugą część filmu "Zoolander", komedii o świecie mody.

 • Iga Lis pochwaliła się chłopakiem? To też model!

  .... Młodzieniec brał udział w pokazach największych domów mody z Valentino i Diorem na czele! Myślicie, że Tomkowi i Kindzie przyszły zięć przypadł do gustu?

 • Penelope Cruz zagra w "Zoolander 2"

  Ben Stiller poinformował, że Penelope Cruz zagra główną kobiecą rolę w sequelu filmu "Zoolander". Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie hiszpańskiej aktorki, gdy była kilkuletnia dziewczynką, opatrując fotografię komentarzem: "Penelope 'Litle Penny' Cruz dołączyła do obsady 'Zoolander 2'".

 • Wojna Józefowicza i Terrazzino

  Stefano Terrazzino dopiero zaczął przygotowania do roli Rudolfa Valentino w najnowszym musicalu Józefowicza , a pomiędzy oboma panami podobno już dochodzi do spięć...

 • Justin Bieber w filmie "Zoolander 2"

  Justin Bieber pojawi się gościnnie w sequelu filmu "Zoolander". Reżyser Ben Stiller zamieścił na Instagramie wspólną fotografię z wokalistą

 • MacGyver

  Pinky, stary aktor, przyjaciel MacGyvera, znajduje na strychu taśmy ze swoimi filmami. Przez lata myślał, że przepadły. Kiedyś był sławny jak Keaton, Lloyd. Teraz ludzie zobaczą jego trzy najlepsze filmy. Pinky pracował z Karlem Bankym. Ten zaczynał jako aktor i grał w popołudniówkach. Dziewczęta go uwielbiały. Ale kiedy pojawił się Valentino, o Karlu zapomniano. Zajął się efektami specjalnymi...

 • Off Camera: Moda na ekranie

  Off Camera odsłania kulisy świata mody. Sekcja "Screening Fashion - Moda na ekranie" to nowość w programie ósmej edycji festiwalu.

 • ...producentem i reżyserem tego typu filmów, wyjaśnia, że odtwórczyni głównej roli w jego najnowszej produkcji, Pippa Valentino została porwana. Dziewczyna wyszła na chwilę z planu i zniknęła. Wkrótce potem ktoś(...) psychicznie, miał obsesję na punkcie Pippy Valentino i z opętańczym śmiechem przyznaje się do makabrycznej zbrodni. Ale czy rzeczywiście zabił tę aktorkę porno?

 • Salma Hayek zjada surowe serce

  W pokazywanym na festiwalu w Cannes anglojęzycznym debiucie Matteo Garrone "The Tale of Tales" Salma Hayek wcieliła się w XVII-wieczną hiszpańską królową, która, by zwiększyć szansę na zajście w ciążę, zjada surowe serce morskiego smoka.

Zdjęcia na temat: valentino
 • .
Wideo na temat: valentino
 • Psychofanki chciały porwać córkę Salmy Hayek!

  Salma Hayek (48 l.) przeżyła chwile grozy. Dwie psychofanki aktorki chciały porwać jej córkę, Valentinę Palomę. Jak informują zagraniczne media, kobiety wysyłały aktorce maile z pogróżkami. W listach zapowiadały także uprowadzenie dziecka. „Wiemy, gdzie przebywa twoja córka i ile warte jest jej życie” - pisały kobiety. W obawie o bezpieczeństwo i życie córki, Hayek zgłosiła sprawę do sądu. 8-letnia Valentina Paloma jest jedynym dzieckiem Salmy Hayek z Françoisem-Henrim Pinaultem....

Dyskusje na temat: valentino
 • Re: „Słoneczny patrol”: Jak się mają ratowniczki?

  do -Chłoporobotnik--ty do obory nakarmic bydło domowe i zmienic im słomę--a nie do aktorek---co nie wiesz--jaka praca do ciebie należy co?

 • Re: "Wyklęci": Nowy serial TVP1

  Pisowcy uczą histerii młodzież , co otworzysz jaki kanał Polski to albo żołnierze wyklęci , albo walczą za pis , albo walczą z komuną , a wszędzie bohaterem jest albo antek albo prezes , przecież tego nie da się strawić .

 • Re: "Na noże": Wojciech Zieliński na randce z Magdą Gessler!

  No przecież jest gruba jak beczka , na głowie nosi mopa , wygląda w tym ubraniu jak kupka nieszczęścia . I ty nas nazywasz Chamami i Prostakami . To co mamy pisać że jest tak piękna jak Brigitte Bardot , jak nie jest , mamy Kłamać i Oszukiwać , bo tobie się tak.......... Podoba .?

 • Re: Szczęśliwego Nowego Roku?

  JAK MOZNA POKAZYWAC TAK NIEREALNY SERIAL ! GDZIE ISTNIEJE TAKA PLEBANIA ? W KTOREJ TLOK JAK NA DWORCU ...i ta pani LANIEWSKA gosposia ktora kiedys byla bardzo partyjna dzis trzyma i pokazuje sie z rozrabiaczami prawicowymi obrzydliwe pani gosposiu jak choragiewka na wietrze nie lepiej zajac sie aktorstwem kuchnia a nie stac obok skompromitowanych ludzi ?

 • Re: Miłosz zerwie z Martą!

  Jeżeli miniaturowa Herbuś zaliczana jest do PIĘKNYCH?????? kobiet to ja chcę być Rudolf Valentino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Stefano Terrazzino trafił na Wspólną

  Pan Stefano gra i tańczy wszędzie. Podobno wystąpi w musicalu o Poli Negri w roli niezapomnianego Rudolfa Valentino...

 • Re: Jest bożyszczem kobiet. Od chwili...

  Bożyszcze??? to jakaś kpina , ostatnim bożyszczem kina był Rudolph Valentino w jego pogrzebie uczestniczyło 100 tysięcy ludzi to jest miara popularności(telewizji nie było) teraz byle aktorzyna jest 'gwiazdą" z kiczowatych seriali no ale dużo w tym prawdy jaki kraj takie bożyszcza

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Definicja amanta : Amant, amantka, w dawnym teatrze, a także w filmie aktor (aktorka) specjalizujący(a) się w rolach kochanków. Ten typ aktorstwa wymagał przede wszystkim warunków zewnętrznych: urody, zgrabnej sylwetki, ponętnego głosu, uroku osobistego. Do słynnych amantów filmowych należą m.in.: R. Valentino, C. Gable, G. Cooper, E. Flynn, G. Philippe, a spośród aktorek - G. Garbo, M. Dietrich

 • Re: Ale ciacho! Chodzi oczywiście o...

  Z miłą aparycją chłopak i fajnie się go ogłąda jak gra. Nie przesadzajcie z przezwiskami od nazwiska bo nie każdy może nazywać się np. Kowalski , Izdebski lub Zawierucha itd.... A bożyszcze kobiet Rudolf Valentino to był cud natury męskiej? Szalały za nim i Panie i Panowie /napewno nie było to bez powodu/ i samobójstwa po jego śmierci a znany jest po dzień dzisiejszy i nie wiadomo dlaczego,bo