• Informacje na temat:

  valentino galeria

Artykuły na temat: valentino galeria
 • Odliczanie dni do 5. sezonu

  Już 10 czerwca fani "Czystej krwi" będą mogli cieszyć się pierwszym odcinkiem piątego sezonu serialu, który pojawi się na antenie amerykańskiej stacji HBO. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowej serii sagi!

 • Musical o Poli Negri jest już prawie gotowy!

  Chałupiec (tak brzmiało prawdziwe nazwisko Poli Negri) była jedną z największych gwiazd kina niemego. W Hollywood czczoną ją jak boginię. Najprzystojniejsi amanci filmowi, z Rudolfem Valentino na czele(...) Valentino, Charlie Chaplina i Harolda Lloyda na scenie pojawili się m.in. Artur Chamski, czyli Gabriel Kuleszak z "Pierwszej miłości", i Mariusz Czajka, czyli Wroński z "Życia nad rozlewiskiem". W spektaklu...

 • Koncertowe Lato w Darłowie

  Muzyczna uczta "Koncertowego Lata" w Darłowie już za nami. Zakończył ją zespół Myslovitz, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Dziś Koncertowe Lato zawita do Ustronia Morskiego.

 • Kreacje Hepburn sprzedane

  Garderoba ikony stylu, Audrey Hepburn, została sprzedana podczas aukcji w La Galeria w Royal Opera Arcade w Londynie. Ponad 40 pamiątek po aktorce, które wystawiła jej przyjaciółka Tanja Star-Busmann, osiągnęło wartość 268 320 funtów.

 • Gwiazdy Sissy Records na DVD

  Wytwórnia Sissy Records postanowiła uczcić drugą rocznicę powstania wydaniem DVD z teledyskami swych podopiecznych. Będzie na nim można zobaczyć wideoklipy do piosenek m.in. Smolika, CKOD, Ścianki, Homosapiens i Lenny Valentino. Wydawnictwo ukaże się 27 października.

 • Historia polskiego rocka

  Fundacja Pauza wraz z autorami serii "Historia polskiego rocka" zaprasza na pokazy sześciu odcinków serii w kino18 oraz wystawę fotografii "Historia polskiego rocka... na fotograficznej kliszy" - Marek Karewicz "Dziwny jest ten rock", Michał Wasążnik "Generacja 80" w Galerii Pauza. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z bohaterami filmu oraz koncerty w Klubie Pauza.

 • Liberace. I ani słowa więcej

  Biograficzny "Wielki Liberace", dramat "Dziś jestem blondynką", kryminał "Kobieta w klatce", thrillery "Call Girl" i "Ostatnie piętro", komedia "Ani słowa więcej", wojenny "Stalingrad", dokument "Abu Haraz" oraz animacja "Kraina lodu" - w tym tygodniu kinomani mają w czym wybierać.

 • 2010: To był rok powrotów

  Koncertowe powroty Edyty Bartosiewicz i Zbigniewa Hołdysa, reaktywacja grunge'owych legend Soundgarden i Stone Temple Pilots, wreszcie comeback "syna marnotrawnego" Robbiego Williamsa w szeregi Take That - oto najciekawsze muzyczne powroty 2010 roku.

 • Off Festival: Udany początek

  Artur Rojek, wokalista grupy Myslovitz, postanowił pójść śladem Perry'ego Farrella - lidera Janes Addiction i Porno For Pyros, twórcy słynnego w latach 90. objazdowego alternatywnego festiwalu Lollapalooza - i stworzył własną, podobną w charakterze imprezę, Off-Festival. Zorganizował ją w rodzinnych Mysłowicach i ma ona szansę na stałe zagościć w kalendarzu ważnych imprez muzycznych. Gwiazdami pierwszego dnia festiwalu bez wątpienia byli polscy wykonawcy: Maria Peszek i Skalpel.

 • Oscarowa moda

  Oscarowa gala to nie tylko święto kina, lecz także mody. Na wiele tygodni przed ceremonią rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej gwiazdy zaczynają myśleć o kreacjach, które zaprezentują na czerwonym dywanie. Także w tym roku przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles obserwować można było rewię mody.