• Informacje na temat:

  valentino martin

Artykuły na temat: valentino martin
 • Ricky Martin i jego mąż w końcu pokazali córkę. Urocze zdjęcie

  Ricky Martin (47 l.) udostępnił w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie swojej córeczki Lucii Martin-Yosef, którą pod koniec grudnia 2018 roku urodziła surogatka.

 • Odrestaurowany Valentino: Hollywoodzki pokaz

  29 listopada w budynku Akademii Filmowej w Hollywood odbył się specjalny pokaz odrestaurowanej kopii filmu "Beyond the Rocks" z 1922 roku, w którym główne role zagrali Rudolf Valentino i Gloria Swanson. Film przez lata uznany był za zaginiony. Sensacyjnego odkrycia dokonano w 2001 roku, kiedy w The Nederlands Filmmuseum znaleziono pierwszą rolkę filmu.

 • Ricky Martin: Moim dzieciom nie brakuje matki!

  ...43-letni piosenkarz Ricky Martin od dwóch lat samotnie wychowuje synów bliźniaków - sześcioletnich Matteo i Valentino, których urodziła mu zaprzyjaźniona surogatka. Zdaniem piosenkarza maluchy świetnie radzą sobie bez matki!

 • Ricky Martin: Prześladowałem gejów

  42-letni latynoski gwiazdor Ricky Martin przyznał, że był homofobem w czasie, kiedy zmagał się z własną seksualnością.

 • Ricky Martin zostanie po raz trzeci ojcem!

  Ricky Martin (42 l.) chce sprawić swoim synom rodzeństwo. Piosenkarz chciałby mieć teraz córeczkę.

 • Ricky Martin do Eltona Johna: Porady ojcowskie

  "Nie spodziewaj się, że kiedykolwiek jeszcze będziesz spał" - to jedna z cennych uwag ojcowskich, które Ricky Martin przekazał Eltonowi Johnowi i jego partnerowi Davidowi Furnishowi.

 • Ricky Martin rozstał się z partnerem

  To pierwsze rozstanie 2014 roku. Wokalista Ricky Martin (42 l.) po trzech latach zakończył swój związek z finansistą Carlosem Gonzalezem Abellą, z którym wychowywał dwójkę synów.

 • Adoptowane bliźniaki. Zdjęcia!

  Latynoski gwiazdor Ricky Martin ujawnił zdjęcia adoptowanych w zeszłym roku bliźniaków.

 • Ricky Martin wychodzi za mąż

  Ricky Martin rozpoczął nowy rok od obwieszczenia światu, że za trzynaście miesięcy wychodzi za mąż!

 • Jest gejem, ale kobiety nie dają mu spokoju

  Choć orientacja seksualna piosenkarza Ricky'ego Martina jest wszystkim znana, to gwiazdor i tak nie może opędzić się od propozycji spędzenia nocy z kobietami.

Zdjęcia na temat: valentino martin
 • .
Wideo na temat: valentino martin
 • Cygan

  Najnowszy film słynnego Martina Sulíka to wnikliwy, poruszający dramat z elementami surrealistycznego humoru. Film słowackiego reżysera, który on sam uważa za swój najbardziej osobisty, zadebiutował na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Karlowych Warach, skąd wyjechał ze Specjalną Nagrodą Jury i trzema innymi wyróżnieniami. "Cygan" był też oficjalnym kandydatem Słowacji w walce o Oscara. Zdjęcia do filmu realizowane były w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie...

 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Mężczyzna prawie idealny

  Film Martina Lunda w przezabawny sposób przedstawia długą drogę wiecznego Piotrusia Pana ku dojrzałości, mówiąc o tym, jak trudne dla niektórych osób jest zmierzenie się z perspektywą dorastania. Henrik Rafaelsen (Henrik) i Janne Heltberg (Tone) portretują swoich bohaterów w sposób jednocześnie śmieszny i wzruszający. Ta niekonwencjonalna komedia została doceniona na 47. MFF w Karlowych Warach w 2012 roku, zasłużenie zdobywając Kryształowy Glob dla najlepszego filmu. Henrik i Tone bardzo się...