• Informacje na temat:

  valium

Artykuły na temat: valium
 • Winehouse sfilmowana podczas zażywania narkotyków (VIDEO!)

  Amy Winehouse (24 l.) została sfilmowana w trakcie brania narkotyków. Film został zarejestrowany podczas imprezy w pokoju hotelowym po 5 nad ranem. Piosenkarka zażywała extasy i kokainę. Chwilę później zapaliła skręta z marihuaną i połknęła 6 tabletek valium.

 • Ecstasy, kokaina, trawa i valium

  Kontrowersyjna gwiazda pop Amy Winehouse została sfilmowana w trakcie brania narkotyków. Najpierw zażywała ecstasy i kokainę. Chwilę później zapaliła skręta z marihuaną i połknęła 6 tabletek valium.

 • Halina Mikołajska: Bezpieka doprowadziła ją na skraj samobójstwa!

  ...przez służby wtargnięcie do mieszkania artystki „robotników z Ursusa”. To rażące naruszenie prywatności doprowadziło ją do ostateczności. Spróbowała popełnić samobójstwo. Przyjęła potężną dawkę valium...

 • Primal Scream chcieli zabić Kylie Minogue?

  Bobby Gillespie, frontman brytyjskiej formacji Primal Scream, przyznał niedawno, iż przed kilkoma laty próbował wspólnie z kolegami z zespołu skłonić Kylie Minogue do zażywania narkotyków. Mieszanka, którą dla niej przygotowali, mogła okazać się w efekcie śmiertelna.

 • Córka Whitney ma myśli samobójcze

  ..., m.in. Lorazepam, Valium i Xanax. 

 • Ronnie Wood szczęśliwy, że żyje

  Ronnie Wood, 56-letni gitarzysta zespołu The Rolling Stones, który od ponad ćwierć wieku prowadzi modelowy, rockandrollowy styl życia, jest zaskoczony tym, iż jeszcze nie zszedł z tego świata. Muzyk najbardziej szalał pod koniec lat 70., kiedy zmarł między innymi jego przyjaciel Keith Moon, perkusista grupy The Who.

 • Zmieszała alkohol z psychotropami?

  ...w jej pokoju hotelowym (m.in. Xanax, Valium, Lorazepam), z alkoholem. Pod wodę osunęła się już martwa. Osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy zdementowały także fakt, iż to ochroniarz znalazł ciało Whitney...

 • Kłopoty zwycięzcy "X Factor"

  Znany z brytyjskiej edycji telewizyjnego konkursu talentów "X Factor" wokalista Matt Cardle musiał poddać się leczeniu odwykowemu.

 • Piosenkarka, która zmarła prawdopodobnie na skutek zmieszania silnych leków psychotropowych z alkoholem (w jej apartamencie w Beverly Hotel znaleziono m.in. Xanax, Valium, Lorazepam), przed śmiercią zamówiła hamburgera, frytki, kanapki z indykiem i papryką. Do tego piwo i szampan. Posiłek zabrała ze sobą do łazienki... Serwis TMZ publikuje zdjęcie wanny, w której znaleziona została gwiazda...

 • Gorillaz małpują świąteczne orędzie

  Gorillaz, animowana grupa kierowana przez Damona Albarna z Blur, postanowiła stworzyć własną wersję tradycyjnej bożonarodzeniowej przemowy brytyjskiej królowej Elzbiety II. "Małpie" orędzie będzie dostępne jako film na telefon komórkowy.

Dyskusje na temat: valium