• Informacje na temat:

  van dam ona tańczy

Artykuły na temat: van dam ona tańczy
 • Mięsień dwugłowy, cotygodniowy

  ...prawdziwa cnota krytyk się nie boi, tak i prawdziwy twardziel nie boi się drwin. Pewnie dlatego nikt nigdy nie będzie tańczył do dubstepu lepiej od Jean-Claude'a Van Damme'a . Także Mr. T., znany z roli(...) przeszedł weryfikację i stanął na straży prawa w III Rzeczpospolitej Polskiej w serialu "Ekstradycja". Halski, w przeciwieństwie do bonvivanta i bawidamka Borewicza, zamiast barwnego życia prywatnego...

 • "Chcemy tańczyć"

  Wielka Brytania o grupie Clearlake, pochodzącej z nadmorskiej mieściny Hove, usłyszała w 2000 roku, kiedy ukazał się przełomowy dla niej singel "Winterlight"....

 • Przewodnik rockowy: Czerwony rocker Sammy Hagar

  Długoletni następca Davida Lee Rotha w Van Halen, a od czterech lat działający z powodzeniem w rockowej supergrupie Chickenfoot - bohaterem dzisiejszego odcinka "Przewodnika rockowego" jest Sammy Hagar, który w sobotę (13 października) kończy 65 lat.

 • Patricia Kazadi z dziką kartą w Opolu

  Prowadząca program "You Can Dance - Po prostu tańcz", aktorka i wokalistka Patricia Kazadi wystąpi na tegorocznym 48. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Kto odszedł z "You Can Dance"?

  Zwycięzcy castingu w Warszawie oraz pierwsze zmagania uczestników w Tel Avivie. To wszystko już 24 marca, o godzinie 21.30 w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!" w TVN.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • Roger Vadim, francuski reżyser filmowy, który dał światu Brigitte Bardot w filmie "I Bóg stworzył kobietę", nie żyje. Zmarł w piątek w Paryżu, po długiej walce z rakiem. Miał 72 lata.

 • Kolekcja Audrey Hepburn

  Nigdy nie zaliczano jej do boginek srebrnego ekranu. W czasach jej największych sukcesów świat podziwiał posągową Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła, wiotka i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem współczesnej kobiety - obowiązującym do dziś! - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. 1 kwietnia na video (do sprzedaży) debiutuje "Kolekcja Audrey Hepburn".

 • Urzekająca Audrey Hepburn

  W czasach jej największych sukcesów świat wielbił seksowną Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem - obowiązującym do dziś - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. Gdyby żyła, 4 maja 2011 roku, aktorka obchodziłaby 82. urodziny.

 • 1 maja koncertem na poznańskim torze kajakowym Malta, rozpocznie się tegoroczny Piknik Ery z Natalią Kukulską, którego internetowym patronem jest INTERIA.PL. Będzie to cykl imprez muzycznych promujących najnowszy, czwarty już album Natalii Kukulskiej, zatytułowany "Tobie". Premiera płyty przewidziana jest na 23 kwietnia.

Wideo na temat: van dam ona tańczy
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...