• Informacje na temat:

  van dam ona tańczy

Artykuły na temat: van dam ona tańczy
 • Mięsień dwugłowy, cotygodniowy

  ...prawdziwa cnota krytyk się nie boi, tak i prawdziwy twardziel nie boi się drwin. Pewnie dlatego nikt nigdy nie będzie tańczył do dubstepu lepiej od Jean-Claude'a Van Damme'a . Także Mr. T., znany z roli(...) przeszedł weryfikację i stanął na straży prawa w III Rzeczpospolitej Polskiej w serialu "Ekstradycja". Halski, w przeciwieństwie do bonvivanta i bawidamka Borewicza, zamiast barwnego życia prywatnego...

 • "Chcemy tańczyć"

  Wielka Brytania o grupie Clearlake, pochodzącej z nadmorskiej mieściny Hove, usłyszała w 2000 roku, kiedy ukazał się przełomowy dla niej singel "Winterlight"....

 • Przewodnik rockowy: Czerwony rocker Sammy Hagar

  Długoletni następca Davida Lee Rotha w Van Halen, a od czterech lat działający z powodzeniem w rockowej supergrupie Chickenfoot - bohaterem dzisiejszego odcinka "Przewodnika rockowego" jest Sammy Hagar, który w sobotę (13 października) kończy 65 lat.

 • Patricia Kazadi z dziką kartą w Opolu

  Prowadząca program "You Can Dance - Po prostu tańcz", aktorka i wokalistka Patricia Kazadi wystąpi na tegorocznym 48. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Kto odszedł z "You Can Dance"?

  Zwycięzcy castingu w Warszawie oraz pierwsze zmagania uczestników w Tel Avivie. To wszystko już 24 marca, o godzinie 21.30 w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!" w TVN.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • Roger Vadim, francuski reżyser filmowy, który dał światu Brigitte Bardot w filmie "I Bóg stworzył kobietę", nie żyje. Zmarł w piątek w Paryżu, po długiej walce z rakiem. Miał 72 lata.

 • Kolekcja Audrey Hepburn

  Nigdy nie zaliczano jej do boginek srebrnego ekranu. W czasach jej największych sukcesów świat podziwiał posągową Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła, wiotka i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem współczesnej kobiety - obowiązującym do dziś! - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. 1 kwietnia na video (do sprzedaży) debiutuje "Kolekcja Audrey Hepburn".

 • Urzekająca Audrey Hepburn

  W czasach jej największych sukcesów świat wielbił seksowną Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem - obowiązującym do dziś - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. Gdyby żyła, 4 maja 2011 roku, aktorka obchodziłaby 82. urodziny.

 • 1 maja koncertem na poznańskim torze kajakowym Malta, rozpocznie się tegoroczny Piknik Ery z Natalią Kukulską, którego internetowym patronem jest INTERIA.PL. Będzie to cykl imprez muzycznych promujących najnowszy, czwarty już album Natalii Kukulskiej, zatytułowany "Tobie". Premiera płyty przewidziana jest na 23 kwietnia.