• Informacje na temat:

  van reklama

Artykuły na temat: van reklama
 • Co aktorzy myślą o Euro 2012?

  .... Marzyłam oczywiście, żeby być w ataku, ale jako dziewczyna musiałam stać na bramce. Moimi idolami byli dwaj znani holenderscy bramkarze Edwin van der Sar i Ruud Gullit. Agnieszka Dygant Nikomu nie będę...

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "Gotowe na wszystko" od A do Z

  ...stwierdzili, że jest za młody i zbyt sztywny do roli Carlosa. B jak Bree. Marcia Cross otrzymała rolę Bree Van De Kamp po tym, jak odrzuciła ją Dana Delany. Cross chciała zagrać Mary Alice Young(...). F jak Felicity Huffman. Do 7. sezonu grana przez nią Lynette jako jedyna była żoną tego samego mężczyzny - Toma Scavo (Doug Savant). W najnowszej, 8. serii Lynette i Tom zdecydowali się na separację...

 • Wpadka magazynu "People": Uśmiercili Kirka Douglasa

  W niedzielę, 30 listopada, na internetowej stronie magazynu "People" pojawiła się informacja o śmierci Kirka Douglasa. Problem w tym, że mimo 97 lat na karku, hollywoodzki gwiazdor ma się świetnie, a upubliczniony przypadkiem materiał był tylko redakcyjnym gotowcem przygotowanym na wypadek zgonu Douglasa.

 • Madonna w reklamie telefonu

  Madonna, która powraca właśnie do zdrowia po groźnie wyglądającym upadku z konia, wzięła ostatnio udział w kręceniu reklamy dla jednego z producentów telefonów komórkowych. Według obserwatorów, wokalistka - zobligowana do udziału wcześniejszym kontraktem - dzielnie zmagała się z bólem.

 • Lana del Rey robi karierę w świecie mody

  Intratny kontrakt z jedną z najpopularniejszych sieciówek z ciuchami podpisała amerykańska wokalistka Lana del Rey.

 • Richard Roxburgh na tropie

  Australijski aktor Richard Roxburgh ( "Liga niezwykłych dżentelmenów" , "Van Helsing" ) i młody Brytyjczyk Tom Sturridge ("Being Julia", "Vanity Fair") dołączyli do obsady filmu "Like Minds". W psychologicznym dreszczowcu główną rolę zagra Toni Collette ( "Był sobie chłopiec" , "Hotel Splendide" ).

 • Zmarł Jean-Yves Escoffier

  Jean-Yves Escoffier, jeden z najwybitniejszych francuskich operatorów filmowych, zmarł na początku kwietnia w Los Angeles. Filmowiec był autorem zdjęć do filmów takich reżyserów, jak Leos Carax, Gus Van Sant, Neil LaBute, Robert Benton i Wong Kar-Wai. Niedawno mogliśmy podziwiać jego pracę w filmie "Opętanie" .

 • Cannes: Przed festiwalem

  W środę, 11 maja, rozpoczyna się 58. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Na razie w mieście najbardziej w oczy rzucają się ogromne plakaty promujące amerykańskie produkcje. "W tym roku wielkie hollywoodzkie studia zarzuciły rynek reklamami swych filmów" - mówią obserwatorzy imprezy.

 • Warszawa: Euroshorts 2003

  W dniach 7-10 listopada w stolicy odbędzie się festiwal filmów reklamowych i krótkometrażowych. Widzowie imprezy zobaczą m.in. najlepsze reklamy polskie i zza oceanu. Projekcje odbywać się będą w Sali Kinowej Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski przy Alejach Ujazdowskich 6.