• Informacje na temat:

  vanessa bierze

Artykuły na temat: vanessa bierze
 • Johnny Depp: Nie ożenię się

  Johnny Depp nie zamierza brać ślubu ze swoją wieloletnią partnerką, Vanessą Paradis . Aktor uważa, że ich związek jest idealny i nie wymaga żadnych zmian.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • A jednak rozstanie!

  Johnny Depp i Vanessa Paradis kończą swój związek trwający 14 lat! Po miesiącach spekulacji, plotek i zapewnień o wielkiej miłości, rzecznik aktora oficjalnie potwierdził informację o rozstaniu pary.

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  Gwiazdor filmowy, reżyser, producent, muzyk, ulubiony aktor Tima Burtona. Posiada sporą kolekcję kapeluszy, peruk i sztucznych wąsów, jest honorowym członkiem indiańskiego plemienia Komanczów. Johnny Depp, który zagrał już w prawie 60 filmach, kończy w niedzielę, 9 czerwca, 50 lat. Czego jeszcze nie wiemy o ekscentrycznym aktorze?

 • Paradis szczerze o rozstaniu z Deppem

  Aktorka Vanessa Paradis po raz pierwszy zdecydowała się wypowiedzieć na temat plotek dotyczących jej rozstania z Johnnym Deppem.

 • Paradis nie chce mówić o Deppie

  Aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis zdecydowała się przerwać milczenie i odsłonić kulisy rozstania z Johnnym Deppem. Para oficjalnie rozstała się w czerwcu, choć pogłoski o kryzysie w ich związku pojawiały się wiele miesięcy wcześniej.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Pamiętacie serial o sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Huxtable? Cliff i Clair oraz ich piątka dzieci (Sondra, Denise, Theodore, Vanessa i Rudy) na przełomie lat 80. i 90. byli nam bliscy niczym krewni. Co stało się po latach z bohaterami serialu "Bill Cosby Show"? Sprawdźcie!

 • Chłopczyk czy dziewczynka ?

  O tym, że związek amerykańsko-francuskiej pary aktorów, Vanessy Paradis i Johnnego Deppa, przeżywał wzloty i upadki, wiedzieli wszyscy. Gdy urodziła się im córka, prasa pisała, że to wydarzenie scementowało burzliwy związek gwiazd. Ostatni numer magazynu "Poeple" donosi, że rodzice niespełna rocznej Lily-Rose-Melody, będą mieli wkrótce drugie dziecko.

 • "Virginia": W 2001 roku królowała na ekranach

  ...członkowie rodziny Junquera uprzykrzają życie młodej wdowie. Jednak Carlos Alberto (Arturo Peniche) zakochuje się w żonie zmarłego ojca. Para bierze ślub, a Virginia zachodzi w ciążę. W tym samym czasie okazuje się, że kobieta ma guza mózgu. Podczas porodu Virginia umiera, a niedługo potem do rezydencji przyjeżdża Vanessa, która postanowiła zerwać z burzliwą przeszłością i rozpocząć nowe życie. Kobieta...

 • Johnny Depp: Nigdy się nie ożenię!

  Johnny Depp nie zamierza brać ślubu ze swoją wieloletnią partnerką, Vanessą Paradis. Artysta uważa, że ich związek jest idealny i nie wymaga żadnych zmian.

Dyskusje na temat: vanessa bierze
 • Re: Vanessa zaliczyła wpadkę już w 2007 r., ...

  Po pierwsze kiedy Charlize Theron zagrała w "Monster" nikt nie mówił że się stoczyła, została prostytutką i morderczynią. Na tym polega aktorstwo, żeby wcielać się w role, które niekoniecznie muszą mieć coś wspólnego z rzeczywistością. Po drugie miałem wątpliwą przyjemność oglądania filmu "Spring Breakers" i Selena gra tam właśnie cnotkę, która nie bierze udziału w napadzie i szybko wyjeżdża