• Informacje na temat:

  vanessa george

Artykuły na temat: vanessa george
 • Sześć stóp pod ziemią

  Billy ogarnięty nagłą pasją do życia oczarowuje Claire i proponuje jej wspólny wyjazd do Hiszpanii. George nie może uporać się z nawrotami traumy. Brenda...

 • Bis w "Mam talent"!

  To był zaskakujący odcinek "Mam talent" pełen muzycznych objawień. Po raz pierwszy w historii programu doszło też do bisu.

 • Gdzie leży Westeros?

  Bryan Cogman, George R.R. Martin oraz Vanessa Taylor. Nagrodzony Emmy i Złotym Globem serial "Gra o tron" jest ekranizacją prozy George’a R.R. Martina. To epicka opowieść o krainie Westeros, gdzie...

 • Trzeci sezon "Gry o tron"

  Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Gra o tron" ruszą już w lipcu. Produkcja będzie umiejscowiona w Belfaście, w Irlandii Północnej, a zdjęcia będą realizowane w Belfaście oraz na terenie Irlandii Północnej.

 • Sześć stóp pod ziemią

  ..., dostrzega go Vanessa, która robi mu awanturę z tego powodu a następnie wyrzuca z mieszkania. Ruth i Bettina spotykają się w domu Sarah. Kobiety spędzają razem czas, podczas gdy George izoluje się od ich towarzystwa i ogląda w samotności telewizję. Ruth jest zaskoczona, gdy siostra mówi, że George przypomina jej Nathaniela. Romans Brendy i Nate'a rozwija się. Keith wyznaje znajomemu z pracy, że jest...

 • Zagubieni na Hawajach, wyzwolone w Paryżu

  Komediodramat "Spadkobiercy" z Georgem Clooneym w roli głównej trafi w piątek do kin w Polsce. To kolejna - po "Artyście" i filmie "Hugo i jego wynalazek" - produkcja zaliczana do faworytów w wyścigu po tegoroczne Oscary, która wchodzi na polskie ekrany. Od piątku w kinach oglądać będzie można również nowy obraz Małgorzaty Szumowskiej, "Sponsoring" z Juliette Binoche.

 • Sześć stóp pod ziemią

  ...postanawia znaleźć sposób, aby odebrać Nate'owi Mayę. George obawia się, że nadchodzi koniec świata, Ruth uważa, że George jest przemęczony i chce wyciągnąć go na wakacje. Tymczasem George woli remontować schron. Odważne zdjęcia zrobione przez Claire trafią na profesjonalną wystawę. Federico i Vanessa nadal kłócą się o dzieci. David ma zapłacić ogromne odszkodowanie mężczyźnie, którego zaatakował...

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Filmowy świat w Wenecji

  Projekcja konkursowego filmu "Pokuta" ("Atonement") w reżyserii Joe Wrighta zainaugurowała w środę wieczorem, 29 sierpnia, 64. festiwal filmowy w Wenecji.

 • Wręczono Złote Globy

  W niedzielę, 21 stycznia, w Beverly Hills, w Kalifornii, odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Żaden film nie zdominował wczorajszej uroczystości - po dwie statuetki przypadły obrazom: "Gladiator", "Crouching Tiger, Hidden Dragon" ("Przyczajony tygrys, ukryty smok"), "Almost Famous" i "Traffic".

Zdjęcia na temat: vanessa george