• Informacje na temat:

  vanessa l. williams zdjęcia

Artykuły na temat: vanessa l. williams zdjęcia
 • "Żona idealna": Vanessa Williams dołącza do obsady 7. sezonu!

  Vanessa Williams pojawi się w 7. sezonie serialu "Żona idealna".

 • "Melrose Place": Wszystkie sekrety zostaną ujawnione!

  Nie minął jeszcze szok fanów serialu "Beverly Hills, 90210" po opublikowaniu zdjęcia obsady filmu "The Unauthorized Beverly Hills, 90210 Story", a stacja Lifetime szykuje się do promocji swojego kolejnego dzieła.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  Pamiętacie serial o sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Huxtable? Cliff i Clair oraz ich piątka dzieci (Sondra, Denise, Theodore, Vanessa i Rudy) na przełomie lat 80. i 90. byli nam bliscy niczym krewni. Co stało się po latach z bohaterami serialu "Bill Cosby Show"? Sprawdźcie!

 • "Gotowe na wszystko" od A do Z

  ...mąż Paul (Mark Moses) zamordował Marthę Huber (Christine Estabrook). Natomiast ich syn Zach (Cody Kasch) uśmiercił swojego biologicznego dziadka, Noaha Taylora. W jak Williams Vanessa. W 2009(...) przerwać zdjęcia, ale aktorka zacisnęła zęby i dokończyła scenę. Chociaż w serialu Eddie i Susan serdecznie się nienawidziły, w życiu prywatnym Nicollette Sheridan i Teri są bardzo dobrymi...

 • Oglądaj i wygrywaj

  Wszystkie główne bohaterki powracają w tym sezonie oraz pojawia się nowa postać - Renee (Vanessa Williams), która jest koleżanką Lynette z czasów studenckich. Jest jasne, że Tom i Renee poznali się bliżej wiele lat temu, co Tom chce utrzymać w tajemnicy. Gaby dowiaduje się, że jej dziecko zostało podmienione w szpitalu co oznacza, że Juanita nie jest jej biologiczną córką. Bree rozwodzi się...

 • Vanessa Williams, znana amerykańska aktorka i wokalistka, po raz czwarty została mamą. W poniedziałek powiła córkę, której ojcem jest koszykarz Rick Fox.

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

 • Wręczono Złote Satelity

  Obraz "Far from Heaven" Todda Haynesa otrzymał wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów, nagród przyznawanych przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy. Wyróżnienia przyznano po raz siódmy. W tym roku triumfowały produkcje niezależne.