• Informacje na temat:

  vanessa mensah

Artykuły na temat: vanessa mensah
 • Omena Mensah pęka z dumy! Zaimponowała jej własna córka!

  Omena Mensah (37 l.) nie ukrywa tego, że jej córka to prawdziwy skarb. Właśnie dokonała czegoś, o czym większość nastolatków nawet nie myśli.

 • Omenaa Mensah nie ma czasu na miłość? Te zdjęcia mówią co innego!

  Omenaa Mensah (36 l.) wcale nie skupia się wyłącznie na pracy zawodowej, a także na swoim życiu uczuciowym? Tak sugeruje „Życie na Gorąco”, które publikuje zdjęcia dziennikarki w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

 • Omenaa Mensah pochwaliła się córką! Wdała się w mamę?

  Omenaa Mensah (36 l.) postanowiła pojawić się na finale „Top Model” ze swoją 13-letnią córką Vanessą. Bardzo chętnie pozowały do wspólnych zdjęć i były w naprawdę znakomitych humorach. Widać, że mają ze sobą świetny kontakt! Choć nie zawsze było łatwo. „Ona jest taką dziewczynką, która przechodziła chyba wszystkie bunty, które w podręcznikach psychologii są opisywane” – zdradziła niegdyś...

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • Omenaa Mensah: Wulkan energii

  Nie tylko piękna, ale i ambitna. Kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Znakomicie sprawdza się również w roli matki. Jak ona to robi?

 • Seksowna pogodynka w kuchni

  Omenaa Mensah, popularna pogodynka i uczestniczka piątej edycji "Tańca z gwiazdami", będzie miał swój program w TVN Style.

 • Z erotic show do "Tańca..."

  Decyzję o tym, czy wziąć udział w V edycji "Tańca z gwiazdami", podjęła w... kilka sekund. Omenaa Mensah jest znana jako prezenterka pogody z TVN. Nie wszyscy pamiętają jednak, że swoją karierę zaczynała od prowadzenia programu erotycznego "Redlight".

Zdjęcia na temat: vanessa mensah