• Informacje na temat:

  vanessa oficjalnie

Artykuły na temat: vanessa oficjalnie
 • Rozwódki z Beverly Hills

  Jeden rok, dwa oficjalne rozwody i trzeci w drodze. Tori, Jennie i Vanessa – koleżanki z "Beverly Hills, 90210" przekonały się na własnej skórze, że ślub nie jest gwarancją: „I żyli długo i szczęśliwie”. Co ciekawe, wszystkie mniej więcej w tym samym czasie. Czyżby zwisło nad nimi fatum?

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • A jednak rozstanie!

  Johnny Depp i Vanessa Paradis kończą swój związek trwający 14 lat! Po miesiącach spekulacji, plotek i zapewnień o wielkiej miłości, rzecznik aktora oficjalnie potwierdził informację o rozstaniu pary.

 • Paradis nie chce mówić o Deppie

  Aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis zdecydowała się przerwać milczenie i odsłonić kulisy rozstania z Johnnym Deppem. Para oficjalnie rozstała się w czerwcu, choć pogłoski o kryzysie w ich związku pojawiały się wiele miesięcy wcześniej.

 • Heidi Klum i Seal rozwodzą się

  ...o swoim rozwodzie poinformowali piosenkarka Katy Perry i aktor Russell Brand. Choć nie są to oficjalnie potwierdzone doniesienia, po 14 latach związku rozstali się Vanessa Paradis i Johnny Depp. Kolejny...

 • Soczi 2014: Vanessa Mae weźmie udział w olimpiadzie

  Vanessa Mae, znana skrzypaczka łącząca muzykę popową z klasyczną, wystąpi na zbliżających się igrzyskach olimpijskich w Soczi. Zobaczymy ją tam w roli... zawodniczki.

 • "Wojenne dziewczyny": Kim są główne bohaterki?

  ..., rzucona na głęboką wodę, staje się twarda i nawet bezwzględna. Ewka Fronczak (Vanessa Aleksander) ładna dziewczyna z czerniakowskiego marginesu; złodziejka - sprytna i bystra. Niewykształcona(...) oficjalnie o tym nie wie, ale ma pewność, tak jak ich matka. Irka jest studentką chemii; wojna przerwała jej studia na drugim roku, ale teraz Irka chodzi na tajne komplety i kontynuuje studia...

 • Depp i Paradis rozstali się!

  Po miesiącach spekulacji rzecznik amerykańskiego aktora Johnny'ego Deppa oficjalnie potwierdził informację o jego rozstaniu z francuską wokalistką i modelką Vanessą Paradis. Mimo 14. wspólnie spędzonych lat, para nie przypieczętowała związku ślubem.

 • Paradis i Depp rozstali się

  ..."Johnny Depp i Vanessa Paradis rozstali się polubownie po 14 latach wspólnego życia. Proszę uszanujcie ich prywatność, a w szczególności prywatność ich dzieci" - mówi Robin Baum, rzeczniczka aktora. Para zaczęła spotykać się w 1998 roku po tym, jak Depp rozstał się z modelką Kate Moss. Oficjalnie po raz pierwszy Vanessa i Johnny pojawili się na premierze filmu Romana Polańskiego "Dziewiąte...

 • Depp i Paradis rozstali się?

  Słynna para, pozostająca w związku od 14 lat, rozstaje się? Magazyn "People" nieoficjalnie poinformował, że Johnny Depp i Vanessa Paradis nie są już razem.

Wideo na temat: vanessa oficjalnie
 • Nowa Pani domu

  "There's a new housewife in town" - mówi Vanessa Williams. Zobacz oficjalny zwiastun siódmego sezonu "Gotowych na wszystko", który startuje już 26 września 2010r.