• Informacje na temat:

  vanessa paradis modelka

Artykuły na temat: vanessa paradis modelka
 • Paradis i Depp rozstali się

  Informację o rozstaniu Vanessy Paradis (39 l.) i Johnny'ego Deppa (49 l.) potwierdziła agentka.

 • Vanessa Paradis, francuska modelka, wokalistka i aktorka, a obecnie partnerka życiowa Johnny'ego Deepa, po ośmiu latach przerwy postanowiła znów powrócić do muzyki. Weszła właśnie do studia, aby rozpocząć prace nad swym kolejnym albumem "Bliss".

 • Johnny Depp: co się z nim dzieje?! To nie wygląda dobrze!

  Johnny Depp (55 l.) od pewnego czasu nie najlepiej radzi sobie w życiu. Rozstanie z Vanessą Paradis (45 l.) i rozwód w cieniu skandalu z Amber Heard (32 l.) sprawiły, że aktor się załamał.

 • Paradis nie chce mówić o Deppie

  Aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis zdecydowała się przerwać milczenie i odsłonić kulisy rozstania z Johnnym Deppem. Para oficjalnie rozstała się w czerwcu, choć pogłoski o kryzysie w ich związku pojawiały się wiele miesięcy wcześniej.

 • A jednak rozstanie!

  Johnny Depp i Vanessa Paradis kończą swój związek trwający 14 lat! Po miesiącach spekulacji, plotek i zapewnień o wielkiej miłości, rzecznik aktora oficjalnie potwierdził informację o rozstaniu pary.

 • Była Deppa szuka pocieszenia u pana do towarzystwa!

  Porzucona przez Johnny'ego Deppa, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis szuka pocieszenia w ramionach żigolaka. A za wszystkim stoi rozkręcający sutenerski interes Woody Allen!

 • Johnny Depp nosi pierścionek zaręczynowy!

  Johnny Depp pomimo długoletniego stażu związku z Vanessą Paradis nie zdecydował się wziąć z nią ślubu. Para nie chciała tego robić także ze względu na swoje dzieci. Po ich rozstaniu aktor związał się z Amber Heard, która otwarcie przyznaje się do biseksualizmu. To mu jednak nie przeszkadza. Co więcej, aktorka i modelka na tyle zawróciła mu w głowie, że postanowił jej się oświadczyć. Wyprawili...

 • Depp i Paradis rozstali się!

  Po miesiącach spekulacji rzecznik amerykańskiego aktora Johnny'ego Deppa oficjalnie potwierdził informację o jego rozstaniu z francuską wokalistką i modelką Vanessą Paradis. Mimo 14. wspólnie spędzonych lat, para nie przypieczętowała związku ślubem.

 • Johnny Depp zazdrosny o byłą kochankę Amber Heard

  Johnny Depp (50.) zwariował z miłości, gdy poznał Amber Heard (27 l.). Młoda kochanka zawróciła mu na tyle w głowie, że postanowił się jej oświadczyć. Przypomnijmy, że pierścionka zaręczynowego nie doczekała się Vanessa Paradis, z którą Depp był przez kilkanaście lat w nieformalnym związku i z którą ma dwójkę dzieci. Amber Heard znana jest ze swojej biseksualności, a przed związkiem...

 • Johnny Depp: Nie idźcie tą drogą...

  Kiedy sławni rodzice jak Will i Jada Pinkett-Smith zachęcają dzieci, by te robiły karierę w show-biznesie, Johnny Depp ma nadzieję, że jego pociechy wybiorą inną drogę. Aktor chce, aby córka Lily-Rose i syn Jack byli zawodowo niezależni od innych osób.