• Informacje na temat:

  vanessa przyznała

Artykuły na temat: vanessa przyznała
 • Emmy 2018: Kto zdobył telewizyjne Oskary?

  W poniedziałek, 17 września, Amerykańska Akademia Telewizyjna przyznała nagrody Emmy. Jakie seriale i jacy aktorzy zostali wyróżnieni telewizyjnym Oscarem? Sprawdźcie.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • "rodzinka.pl": Serce Tomka skradnie była dziewczyna... Kuby!

  O nowej sympatii Tomka Boskiego (Maciej Musiał) – uroczej blondynce Edycie (Vanessa Aleksander) – nieoczekiwanie bardzo dużo będzie miał do powiedzenia... Kuba (Adam Zdrójkowski). Okaże się, że także z nią randkował!

 • Vanessa Paradis: Młodsza niż kiedykolwiek

  41-letnia Vanessa Paradis, która w 2012 roku zakończyła czternastoletni związek z Johnnym Deppem, zdecydowała się niedawno na obcięcie swoich długich loków. Jak twierdzi, ta drastyczna zmiana w wyglądzie dodała jej energii. Przy okazji aktorka opowiedziała o pracy z Woody Allenem.

 • Johnny Depp: Nie ożenię się

  Johnny Depp nie zamierza brać ślubu ze swoją wieloletnią partnerką, Vanessą Paradis . Aktor uważa, że ich związek jest idealny i nie wymaga żadnych zmian.

 • Paradis nie chce mówić o Deppie

  Aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis zdecydowała się przerwać milczenie i odsłonić kulisy rozstania z Johnnym Deppem. Para oficjalnie rozstała się w czerwcu, choć pogłoski o kryzysie w ich związku pojawiały się wiele miesięcy wcześniej.

 • "Belle Epoque": Kryminał, jakiego nie było

  ...kobiet. Moja bohaterka studiowała, pracuje i jest samodzielna, co w tamtych czasach nie było takie oczywiste" - przyznała Anna Próchniak. Sprawa zabójstwa matki to jedynie preludium do całej(...) statystów, w dużej mierze ściąganych z paryskich magazynów. W obsadzie serialu pojawią się również: Edward Linde-Lubaszenko, Olaf Lubaszenko, Weronika Rosati, Vanessa Aleksander oraz Eryk Kulm. Zdjęcia...

 • Depp i Paradise kochankami?

  Johnny Depp i jego wieloletnia partnerka Vanessa Paradis prowadzą rozmowy w sprawie występu w filmie "My American Lover". Byłby to ich pierwszy wspólny film.

 • "Morowe panny": Z wizytą na planie serialu

  W główne role wcielą się Marta Mazurek (znana m.in z "Córek dan-singu"), Vanessa Aleksander i Aleksandra Pisula. Nie zagrają żołnierek ani sanitariuszek - będą działać w konspiracji. "To(...) tylko scenografia, jest to przerażające. Dzięki bogu nie żyjemy już w tamtych czasach" - opowiada dwudziestoletnia Vanessa Aleksander, wcielająca się w Ewkę - kontrowersyjną postać, którą poznajemy...

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  Gwiazdor filmowy, reżyser, producent, muzyk, ulubiony aktor Tima Burtona. Posiada sporą kolekcję kapeluszy, peruk i sztucznych wąsów, jest honorowym członkiem indiańskiego plemienia Komanczów. Johnny Depp, który zagrał już w prawie 60 filmach, kończy w niedzielę, 9 czerwca, 50 lat. Czego jeszcze nie wiemy o ekscentrycznym aktorze?