• Informacje na temat:

  vanessa redgrave

Artykuły na temat: vanessa redgrave
 • To już jest koniec

  ..., Joely Richardson, John Hensley, Roma Maffia oraz Kelly Carlson, a przez serial przewinęły się takie gwiazdy jak: Alec Baldwin, Portia de Rossi, Mario Lopez, Vanessa Redgrave, Brooke Shields...

 • Vanessa Redgrave założyła partię

  Wybitna brytyjska aktorka filmowa Vanessa Redgrave ( "Mission: Impossible" ), od dawna nie kryjąca swych lewicowych poglądów, założyła w sobotę, 27 listopada, w Londynie własną partię polityczną pod nazwą Pokój i Postęp.

 • Redgrave w Robin Hoodzie

  Vanessa Redgrave wystąpi w filmie Ridleya Scotta o Robin Hoodzie . Jak twierdzi, ucieczka w pracę pomaga jej dojść do siebie po tragicznej śmierci córki - Natashy Richardson.

 • Poszuka byłego kochanka

  Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Gael Garcia Bernal i Franco Nero - to obsada nowej produkcji "Letters to Juliet".

 • Jessica Chastain w "Tajnym pamiętniku"

  Jessica Chastain ("Wróg numer jeden", "Służące", "Drzewo życia") i Vanessa Redgrave ("Wieczór", "Julia", "Isadora") wystąpią w filmowej ekranizacji powieści Sebastiana Barry'ego "The Secret Scripture", znanej w Polsce pod tytułem "Tajny pamiętnik".

 • Nobilitacja dla Catherine Zety-Jones

  Catherine Zeta-Jones wystąpi na Broadwayu w musicalu " A little night music". Hollywoodzka piękność, uhonorowana w 2002 roku Oscarem za występ w "Chicago", ma zamiar podbić scenę w odświeżonej wersji musicalu Stephena Sondheima o życiu miłosnym kilku par.

 • "Biała Hrabina" coraz bliżej

  Ustalono już czas i miejsce realizacji filmu "The White Countess", czyli nowego projektu Jamesa Ivory'ego ( "Złota" , "Rozwód po francusku" ). Obraz będzie opowieścią o parze ludzi ze złamanym życiem, którzy pewnego dnia spotykają się w Hongkongu. Zdjęcia do projektu będą realizowane od początku sierpnia 2004 roku w Rzymie i Szanghaju.

 • Albert Finney jako Winston Churchill

  Albert Finney, wybitny angielski aktor ( "Erin Brockovich" , "Simpatico" , "Traffic" ), zagra Winstona Churchila w przygotowywanym filmie, opowiadającym o życiu słynnego angielskiego męża stanu. Żonę brytyjskiego premiera zagra Vanessa Redgrave ( "Mission: Impossible" ).

 • Ralph Fiennes i Biała Hrabina

  Ralph Fiennes ( "Lista Schindlera" , "Pokojówka na Manhattanie" , "Pająk" ) zagra w filmie "The White Countess". Scenariusz projektu jest dziełem pisarza Kazuo Ishiguro. Za kamerą stanie James Ivory, dla którego nowy projekt będzie kolejną, po "Okruchach dnia" , ekranizacją tekstu znanego brytyjskiego powieściopisarza.

 • Jan A.P. Kaczmarek nagrywa

  Jan A.P Kaczmarek, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", skończył wspólnie z Polską Orkiestrą Radio wą nagrywanie ścieżki dźwiękowej do filmu węgierskiego reżysera Lajosa Koltai "Evening". W obrazie zagrały Vanessa Redgrave, Glenn Close i Meryl Streep.

Dyskusje na temat: vanessa redgrave
 • Re: Najlepsze polskie seriale kryminalne

  To nie hejt!!! Niestety jesteś bardzo krótkowzroczny/a!!!!! Wygoogluj pewne nazwiska, nie podejrzewam że są ci znane: Betty Davis, Anna Magnani, Maggie Smith, Vanessa Redgrave, Angela Winkler, Mari Toroscik itd. To wielkie aktorki, kino bez nich byłoby uboższe, a żadna nie była piękną kobietą wg obowiązujących kanonów!