• Informacje na temat:

  varius manx miał wypadek

Artykuły na temat: varius manx miał wypadek
 • Jansonowi postawiono zarzuty

  Jak donosi "Fakt", Prokuratora Rejonowa w Miliczu postawiła Robertowi Jansonowi (42 l.), liderowi zespołu Varius Manx, zarzut spowodowania wypadku samochodowego w maju tamtego roku.

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Żona Jansona opowiedziała o tragedii

  ..."Mój świat nagle rozsypał się na kawałki. Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że to, co zbudowałam, może w ułamkach sekund rozbić się jak gliniane naczynie" - wspomina Beata Janson, opowiadając o wypadku samochodowym członków zespołu Varius Manx.

 • Zobacz siłę Varius Manx!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, w którym występuje nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak. Utwór zapowiada album koncertowy, nagrany na początku kwietnia w Warszawie.

 • Monika Kuszyńska uporała się z traumą sprzed lat

  ...! To właśnie tam 13 lat temu występowała z zespołem Varius Manx. Nie sądziła, że wracając do domu, tuż za rogatkami, otrze się o śmierć. Rozpędzony jeep prowadzony przez Roberta Jansona nagle wypadł(...) związany z Varius Manx. Odwiedził Monikę w dniu jej 28. urodzin i... został. Trzy lata później oświadczył się i wkrótce zdecydowali się na ślub. Wokalistka przyznaje, że dzięki Kubie odzyskała chęć...

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

 • Robert Janson pomógł chorej dziewczynce!

  ...jego przyjaciele. Dopiero po pięciu latach, przy wielkim wsparciu żony Beaty, miał odwagę wznowić koncerty z Varius Manx. Pod koniec zeszłego roku, z okazji jubileuszu 25-lecia zespołu, zaprosił do(...)Siódmego czerwca świętował okrągłą pięćdziesiątkę. Lepszego urodzinowego prezentu Robert Janson nie mógł sobie chyba wymarzyć! Z zespołem Varius Manx pojawił się na festiwalu piosenki polskiej...

 • W niedzielę, 16 lipca, w Sopocie, odbył się niezwykły koncert "Artyści na rzecz Varius Manx", pełen gwiazd polskiego show biznesu. W jego trakcie nie zabrakło niesamowitych emocji i wzruszeń. Środowisko muzyczne po raz kolejny udowodniło, że wspiera się w najtrudniejszych momentach, i że jest solidarne. Wy też możecie pomóc Monice Kuszyńskiej i Robertowi Jansonowi, którzy powracają do zdrowia po

 • Ziemiec: Ludzie nie doceniają tego

  Ciężki wypadek, rodzinna tragedia, koszmary z dzieciństwa... O tym ludzie nie mówią przed kamerami. Chyba że pyta ich Krzysztof Ziemiec (43 l.). Dziennikarz zdradza, jak otwierają się przed nim ludzkie serca...

 • Varius Manx: W ciszy i bez pośpiechu

  Zespół Varius Manx obchodzi w tym roku 20-lecie swojej pracy artystycznej. Po kilkuletniej przerwie nagrywa płytę z nową wokalistką, Anną Józefiną Lubieniecką. "To utalentowana młoda osoba, która wniosła dużo radości i słońca do naszego zespołu" - komentuje Robert Janson, lider Varius Manx.