• Informacje na temat:

  varius manx solistka

Artykuły na temat: varius manx solistka
 • To ona jest nową wokalistką Varius Manx?

  Anna Józefina Lubieniecka (22 l.), solistka Piotra Rubika, ma zastąpić sparaliżowaną Monikę Kuszyńską w zespole Varius Manx - donosi jeden z tabloidów.

 • Posłuchaj ich, zanim staną się popularni!

  Masz dość tych samych wykonawców w radiu i telewizji? Szukasz czegoś nowego z rodzimego podwórka? Ułatwimy ci zadanie. Oto 10 zespołów/artystów, których musisz przesłuchać jeszcze w tym roku.

 • Robert Janson pomógł chorej dziewczynce!

  Siódmego czerwca świętował okrągłą pięćdziesiątkę. Lepszego urodzinowego prezentu Robert Janson nie mógł sobie chyba wymarzyć! Z zespołem Varius Manx pojawił się na festiwalu piosenki polskiej(...) jego przyjaciele. Dopiero po pięciu latach, przy wielkim wsparciu żony Beaty, miał odwagę wznowić koncerty z Varius Manx. Pod koniec zeszłego roku, z okazji jubileuszu 25-lecia zespołu, zaprosił do...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Robert Janson nadal nie pozbierał się po wypadku

  Życie założyciela zespołu Varius Manx dzieli się na dwie części: przed wypadkiem i po. Tragiczna niedziela 28 maja 2006 roku odmieniła jego los na zawsze. Prowadził samochód, gdy zespół wracał(...) ówczesnej menedżerki Moniki Paprockiej i kolegów z zespołu, po pięciu latach Varius Manx wznowił koncerty, zapraszając Monikę Kuszyńską do wspólnych występów. - Ona jednak odmówiła, solistką grupy została...

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

 • Varius Manx: Sentyment do Anity

  - To cudowna sprawa - mówi Robert Janson, lider zespołu Varius Manx, o nawiązaniu współpracy z Anitą Lipnicką. Powrót do wspólnego tworzenia stał się możliwy dopiero po 16 latach!

 • RMF FM: Wielka gala z gwiazdami

  Dzisiaj o godzinie 20. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się gala z okazji 20. urodzin radia RMF FM. Imprezę, którą będziecie mogli oglądać za pośrednictwem INTERIA.PL i w Telewizji Polsat, uświetnią występami wielkie gwiazdy - polskie i międzynarodowe.

 • Pokojowe przesłanie z Oświęcimia

  W czwartek (17 czerwca) startuje pierwsza edycja Life Festival w Oświęcimiu. Pomysłodawcą festiwalu, na którym wystąpią m.in. Varius Manx, Voo Voo, Kasia Kowalska czy były wokalista Genesis Ray Wilson, jest dziennikarz muzyczny i prezenter radio wy - Darek Maciborek. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

 • Monika Kuszyńska: Powrót z dalekiej podróży

  "Ocaleni" to pierwszy singel zapowiadający debiutancki solowy album Moniki Kuszyńskiej pod tym samym tytułem. W nagraniu piosenki gościnnie wziął udział chór, z którym Kuszyńska występowała w programie "Bitwa na głosy".