• Informacje na temat:

  varius manx wypadek 2006

Artykuły na temat: varius manx wypadek 2006
 • Wokalistka Varius Manx walczy o zdrowie

  ...neurologa, profesora Walentina Dikula - donosi "Twoje Imperium". "Monika tam pojechała, ale więcej nie powiem" - mówi menedżerka zespołu Varius Manx. "Może w przyszłym roku sama powie więcej" - dodaje(...) artystka ma za sobą głęboką depresję. Kuszyńska przez ponad dwa lata niemal nie wychodziła z domu. Zespół Varius Manx przygotowuje się do nagrania nowej płyty. Członkowie kapeli liczą, że nagrają ją...

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Monika Kuszyńska w programie "Kulisy Sławy"

  Monika Kuszyńska (39 l.) jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Jej popularność wzrosła w 2000 roku, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx. Wiele lat później rozpoczęła karierę solową, którą kontynuuje do dziś. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. W programie "Uwaga. Kulisy Sławy" mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie rodzinne artystki.

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Wokalistka Varius Manx odzyskuje czucie w nogach

  Dla Moniki Kuszyńska, która w 2006 roku uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała urazu kręgosłupa i straciła władzę w nogach, diagnoza lekarska brzmiała jak wyrok: paraplegia pourazowa, uszkodzony kręg TH10. Wokalistka przeszła głęboką depresję, z której wyjść pomogli jej bliscy. W końcu uwierzyła, że może wrócić do zdrowia i zdecydowała się na terapię za granicą...

 • Varius Manx: nie traci nadziei

  Sparaliżowana po wypadku samochodowym Monika Kuszyńska, wokalistka Varius Manx, nie traci nadziei, że będzie mogła jeszcze chodzić.

 • Kuszyńska: Wstanę z wózka

  Tragiczny wypadek zmienił życie Moniki Kuszyńskiej . Była wokalistka Varius Manx wierzy jednak, że kiedyś będzie jeszcze chodzić.

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

 • Monika Kuszyńska nie mogła pogodzić się ze skutkami tragicznego wypadku. Pomógł jej ukochany!

  Monika Kuszyńska (35 l.) początkowo nie mogła pogodzić się z tym, że wypadek odebrał jej tak wiele. Jednak teraz dużo się zmieniło. Gdy odnalazła miłość, nieco inaczej zaczęła patrzyć na świat i swoje życie.

 • Lider Varius Manx skazany

  Dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery oraz pokrycie kosztów procesu za wypadek sprzed trzech lat. Taki wyrok wobec znanego muzyka Roberta J. zapadł w sądzie w Miliczu na Dolnym Śląsku.