• Informacje na temat:

  varius manx wypadek samochodowy

Artykuły na temat: varius manx wypadek samochodowy
 • Wokalistka Varius Manx nagrała nową piosenkę

  Jak donosi "Życie na gorąco", gościnny występ wokalistki Varius Manx na płycie Beaty Bednarz to zapowiedź jej powrotu na scenę. "Napisała tekst do wspaniałej piosenki i cudownie ją zaśpiewała(...), Monika Paprocka, zapowiada, że reaktywacja grupy Varius Manx zależy od zdrowia wokalistki: "Zespół wróci, jak tylko Monika będzie do tego gotowa". Przypomnijmy: trzy lata temu Kuszyńska uległa...

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Wokalistka Varius Manx walczy o zdrowie

  ...neurologa, profesora Walentina Dikula - donosi "Twoje Imperium". "Monika tam pojechała, ale więcej nie powiem" - mówi menedżerka zespołu Varius Manx. "Może w przyszłym roku sama powie więcej" - dodaje(...) artystka ma za sobą głęboką depresję. Kuszyńska przez ponad dwa lata niemal nie wychodziła z domu. Zespół Varius Manx przygotowuje się do nagrania nowej płyty. Członkowie kapeli liczą, że nagrają ją...

 • Varius Manx z Otylią Jędrzejczak!

  Powstał już teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, ostatniej nagranej przed wypadkiem samochodowym, w którym najbardziej ucierpieli wokalistka Monika Kuszyńska i lider Robert Janson. Główną bohaterkę zagrała nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak - w październiku 2005 roku sama przeżyła dramatyczny wypadek samochodowy, w którym zginął jej brat Szymon.

 • Wokalistka Varius Manx odzyskuje czucie w nogach

  Monika Kuszyńska (28 l.) przebywa obecnie w moskiewskiej "klinice cudów". Jak donosi jeden z tygodników, terapia zaczęła przynosić już efekty: "Pani Monika powoli zaczyna odzyskiwać czucie w nogach" - twierdzi osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki.

 • Varius Manx: Wokalistka się jąka!

  Varius Manx po czterech latach wraca na scenę z nową wokalistką. Nową solistą grupy jest Anna Józefina Lubieniecka, która zadebiutowała z zespołem podczas gali z okazji 20. urodzin radia RMF FM.

 • Jansonowi postawiono zarzuty

  Jak donosi "Fakt", Prokuratora Rejonowa w Miliczu postawiła Robertowi Jansonowi (42 l.), liderowi zespołu Varius Manx, zarzut spowodowania wypadku samochodowego w maju tamtego roku.

 • Teledysk Varius Manx

  Zespół Varius Manx ostatnie dni spędził na planie nowego teledysku do piosenki "Pamiętaj mnie". W kilku miejscach w Warszawie wstrzymano ruch. Powodem była m.in scena wypadku samochodowego, któremu ulegał jeden z bohaterów klipu.

 • Sparaliżowana wokalistka wraca do pracy?

  ...28-letnia Monika Kuszyńska, od 2,5 roku przykuta do wózka inwalidzkiego po wypadku samochodowym, zamierza wrócić do show-biznesu i nagrać nową płytę z zespołem Varius Manx!

 • Varius Manx: Bez zmian

  Nie zmienia się stan zdrowia Moniki Kuszyńskiej i Roberta Jansona, liderów grupy Varius Manx, poszkodowanych w niedzielnym (28 maja) wypadku samochodowym, do którego doszło koło Milicza (woj. dolnośląskie).

Zdjęcia na temat: varius manx wypadek samochodowy
 • Monika Kuszyńska
Wideo na temat: varius manx wypadek samochodowy
 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • Klątwa Jessabelle

  Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, w którym młoda kobieta Jessie traci narzeczonego. Próbując pogodzić się ze stratą, wyjeżdża do odludnej Luizjany, gdzie w posiadłości swojego ojca chce zmierzyć się z żałobą. Wkrótce odkrywa w domu groźną, nadprzyrodzoną aktywność, która związana jest z jej od lat nieżyjącą matką…

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...